Třikrát mistři okresu Mladá Boleslav a jednou stříbrní
Během první poloviny listopadu se soutěžilo o přeborníka okresu Mladá Boleslav ve florbalu hned ve čtyřech kategoriích.
Družstva mladších i starších dívek vyhrála všechna svá utkání ve skupině a následně i v bojích o medaile a postoupila do dalších bojů, tedy do krajského kola. Největší oporou za mladší dívky byla Eva Dusilová, starší dívky dovedla k vítězství Zuzana Štípková. V kategorii mladších žáků se našim chlapcům podařilo postupně porazit soupeře z Gymnázia Mladá Boleslav, 5. ZŠ MB a Luštěnic. Tím si také vybojovali účast na krajském kole, které se uskuteční 5.12. v Kladně. Starší žáci porazili nejprve silný tým Luštěnic a následně si poradili i s chlapci ze 3. ZŠ MB. V souboji dvou neporažených družstev se následně střetli s favoritem turnaje z 5. ZŠ MB. V pohledném a vyrovnaném utkání rozhodlo lepší proměňování šancí na straně soupeře. Se ziskem stříbrných medailí za celkové 2. místo, a hlavně s předvedenou hrou mohli být kluci spokojeni.
Děkujeme všem zúčastněným za účast a bojovné výkony a postupujícím dívkám a chlapcům přejeme hodně úspěchů v dalších bojích.
zveme vás na školní akademii, která se koná ve čtvrtek 14. 12. 2023 od 17.00 hodin v mladoboleslavském Domu kultury.
Vstupenky v hodnotě 100,- kč budou cca od 1. 12. k dispozici u třídních učitelů (poměrný počet dle vystupujících tříd a žáků). Výtěžek z akce poputuje do Spolku přátel ZŠ a MŠ Mladá Boleslav, Jilemnického 1152.
Součástí je i vánoční jarmark žákovských výrobků ve vestibulu od 16.00 hodin.
zveme vás na tradiční třídní schůzky, které se konají ve středu 22. 11. 2023 v kmenových třídách – I. stupeň od 16.00 hodin, II. stupeň od 17. 00 hodin.
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.