Škola nanečisto a DOD

ŠKOLA NANEČISTO

Voláme všechny předškoláky, kteří se už nemohou dočkat a chtějí si vyzkoušet už teď, jak je ŠKOLA SUPER. Přijď mezi nás a staň se na chvíli velkým školákem. Svůj zájem můžete nahlásit na školní email info6zs@6zsmb.cz.

15. 3. 2023 a 22. 3. 2023 od 15.00 hod.

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Komentované prohlídky pro rodiče budoucích prvňáčků v 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 hod.

15. 3. 2023 a 22. 3. 2023

PŘIJĎTE SE SEZNÁMIT S AKTIVITAMI A VZDĚLÁVACÍM PROGRAMEM. TĚŠÍME SE NA VÁS.

Den bez tašek

Vážení spolužáci a učitelé,

v pátek 10. 2. 2023 proběhne ve škole netradiční akce: „Den bez tašek“. Žáci si v tento den mohou přinést své školní pomůcky v čemkoli jiném, než je školní taška. Fantazii se meze nekladou. Jako taška Vám může posloužit například popelnice, nákupní vozík, gauč, rakev na auto, sáně, hrnec, pekáč, kočárek, chlebník, kotlík apod. Pojďte se na chvíli trochu odreagovat a užít si spoustu zábavy!!!

Akce je dobrovolná 🙂

Váš školní parlament

Čeps Cup – postup

Blahopřejeme našemu dívčímu florbalovému týmu prvního stupně k postupu do závěrečného boje turnaje Čeps Cup.

10. ledna 2023 si tým ve složení Linhartová Kateřina, Ondráčková Lucie, Zítková Anna, Brabcová Madlen, Dvořáková Edita, Hezoučká Eliška, Soumarová Klára a Hůlková Adéla vybojoval zlaté medaile a 1. místo ve Středočeském kraji.

Bližší informace o turnaji zde.

Změny v rozvrhu

Od 16. 1. 2023 dochází z organizačních důvodů u vybraných tříd k drobným úpravám rozvrhu hodin. Změny se netýkají časového rozvržení vyučování. Konec vyučování zůstává stejný jako v předchozím rozvrhu hodin. Všichni žáci tříd, kterých se změna dotkne, obdrží svůj osobní rozvrh v tištené podobě. Nový rozvrh je pod tímto odkazem nebo je k dispozici v systému EŽK – Bakaláři. Děkujeme za pochopení.