Žáci 5.B si minulý týden užili školu v přírodě v Harrachově. Přestože počasí nebylo vždy příznivé, děti si pobyt naplno užily a zvládly spoustu aktivit, které Harrachov nabízí. Během pobytu navštívily ikonické Mumlavské vodopády i známý harrachovský skokanský můstek. Nové poznatky získaly také při návštěvě hornického muzea a místních skláren. Celý týden byl plný pohybu, her a společných zážitků. Děti si vyzkoušely bobovou dráhu, lukostřelbu, jízdu na tříkolkách, bowling i minigolf. Nechyběly ani oblíbené kolektivní hry, při kterých děti utužovaly vzájemné vztahy a spolupráci. Velký úspěch měly také výtvarné aktivity a večerní diskotéka. Samozřejmě nechyběla ani tradiční noční bojovka, na kterou se děti velmi těšily. Během školy v přírodě děti posílily kamarádské vztahy, získaly nové zkušenosti a mnohé z nich ukázaly i svou jinou stránku, než jakou běžně vídáme ve škole. Bylo velmi příjemné sledovat jejich samostatnost, vzájemnou pomoc i radost ze společně stráveného času.