V závěru školního roku 2025/2026 se v prvních třídách uskutečnila tradiční Slavnost slabikáře, na kterou si naši prvňáčci pozvali své rodiče i další blízké. Cílem této akce bylo představit hostům, jaký pokrok děti během svého prvního školního roku udělaly, a ukázat, že už dokážou samostatně číst.
Žáci předvedli ukázky svého čtenářského umění, se zaujetím četli krátké texty a dokazovali, že se z nich stávají opravdoví čtenáři. Připravili si také pestrý doprovodný program. Na závěr slavnosti na ně čekalo také malé sladké překvapení.
Všem našim prvňáčkům děkujeme za jejich úsilí a dosažené úspěchy. Přejeme jim krásné prázdniny, mnoho nových zážitků a do druhé třídy hodně chuti do učení, radosti z objevování a mnoho dalších školních úspěchů.


