V pondělí 11. prosince 2023 se v Kulturním domě Vltava v Kralupech nad Vltavou pod záštitou Mgr. Petry Peckové, hejtmanky Středočeského kraje a Mgr. Milana Váchy, radního pro oblast vzdělávání a sportu uskutečnilo ocenění současných a dnes již i bývalých žáků naší školy za úspěšnou reprezentaci ve sportovních soutěžích.

Naše škola získala ocenění hned třikrát. Nejprve díky družstvu dívek ve složení Hrdličková, Hančarová, Chudobová, Práglová, Říhová za soutěž v atletickém čtyřboji, kde obsadily třetí místo v Republikovém finále a dvě vítězství, o které se postaralo florbalové družstvo dívek ve složení Devátá, Fidlerová, Hančová, Hrdličková, Chudobová, Máková, Pelcová, Repšová, Říhová, Štípková, Zvěřinová, Žáková, a družstvu chlapců v soutěži přespolního běhu ve složení Duban, Miler, Procházka, Rösler, Vinš a Zderadička.

Žáci byli oceněni poukazy do obchodu se sportovním vybavením a dále společným rautem, kde se mohli potkat i s jinými úspěšnými žáky z jiných odvětví.