V Nymburce proběhlo ve středu 15. 1. 2020 slavnostní ocenění sportovců ze základních a středních škol Středočeského kraje, kteří se ve školním roce 2018/2019 umístili v republikových soutěžích na prvních třech místech. Z naší školy se tohoto slavnostního aktu zúčastnilo 39 žákyň a žáků (včetně několika absolventů).
Minulý školní rok byl pro naši školu velmi úspěšný. Podařilo se získat dvě stříbrné medaile ve florbalu dívek v kategorii III (mladší dívky) i v kategorii IV (dívky starší). Další florbalovou medaili, tentokrát bronzovou, přidalo smíšené družstvo chlapců a dívek v kategorii II (první stupeň ZŠ). Tyto medaile doplnily sbírku republikových ocenění z předchozích let.
V atletice získalo družstvo mladších žáků nejcennější kov, zlatou medaili v atletické soutěži Pohár rozhlasu.
Škola ve svém vzdělávacím programu realizuje rozšířenou výuku tělesné výchovy a snaží se rozvíjet sportovně talentovanou mládež. Spolupráce s místními oddíly, sportovní výkony i úspěchy jsou toho důkazem. Všem sportovcům patří velký dík za reprezentaci školy, města Mladé Boleslavi a Středočeského kraje.

Florbalový tým – kategorie II – 3. místo v republikovém finále v Plzni
Florbalový tým – dívky kategorie IV – 2. místo v republikovém finále v Otrokovicích
Florbalový tým – dívky kategorie III – 2. místo v republikovém finále v Ml. Boleslavi