Milí žáci, vážení rodiče,

pomalu se chýlí ke konci rok 2021. Rok, ve kterém jsme opět museli fungovat ve škole trochu jinak, než jak jsme byli zvyklí. Pandemie nemoci covid-19 nám přinesla celou řadu mimořádných opatření a omezení. Už bychom se rádi vrátili do bezproblémového chodu školy, bez omezujících nařízení, bez zbytečných stresujících faktorů, bez rizika distanční výuky. Nejvíce nás mrzí, že nemůžeme podnikat společné aktivity, které by tmelily nejenom třídní kolektivy, ale i celou školu.

Děkujeme všem za podporu školních charitativních projektů, ať už to byla Krabice od bot, podpora zvířecího útulku či tradiční učitelská sbírka pro Dobrého anděla.
I během těchto volných dnů hodnotíme vybrané evaluační dotazníky, připravujeme se na nové projekty, které by škole měly přinést nové možnosti a kvalitu výuky, nepřestáváme pomáhat KHS Středočeského kraje v trasování v souvislosti s karanténou některých tříd. Díky vyhlášenému volnu však nedochází k tomu, že karanténa probíhá přes celé vánoční svátky.

Rádi bychom popřáli všem našim žákům a jejich rodinám klidné a pohodové Vánoce, pevné zdraví a úspěšný vstup do roku 2022.

Vedení ŠESTKY