V neděli 4. 2. 2024 proběhl v Jablonci nad Nisou Krajský přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů a dorostu v atletice v hale. Z naší školy se zúčastnilo pět závodníků. Stříbrnou medaili vybojovala Bára Rakušanová, jako členka štafety na 4x 200 metrů. Bronz vybojovala v běhu na 800 metrů Gabriela Turová.

Krajské přebory mají za sebou i starší žáci, kteří v neděli 11. 2. 2024 závodili ve stejné hale opět společně s atlety z Královéhradeckého kraje. Přivezli si několik umístění na stupních vítězů, a i kvalitní výkony. Hodnoceny a vyhlašovány byly zvlášť kategorie ročníku 2009 a 2010. Ve finále běhu na 60 m skončil na 4. místě Tomáš Trlida (7.84 s). Štěpán Zderadička obsadil ve skoku dalekém sedmé místo (466 cm) a získal stříbro v běhu na 800 metrů. Ve vrhu koulí vybojoval Matyáš Velán druhé místo (10.33 m) a Josef Horák třetí místo (9.90 m). Zdeněk Volf pak v běhu na 60 m získal stříbro (8,14 s). Ve skoku vysokém byla čtvrtá Dorka Machová (140 cm). Šestá skončila Veronika Ledvinová v běhu na 60 m (8.46 s). Veronika byla úspěšná také ve skoku dalekém, kde skončila třetí (475 cm) a ve vrhu koulí, kde byla opět šestá (8.54 m), oba výkony v osobním rekordu. Stříbrné medaile získali ve vrhu koulí Dominika Divišová a ve stejné disciplíně i Petr Brabec. Na závěr závodů pak přidala bronz štafeta na 4×200 metrů ve složení Zderadička, Velán, Trlida a Horák. Pěkné výkony předvedli i další atleti.

Jako poslední se v neděli 18. 2. 2024 v atletické hale uskutečnily závody o nejlepší atlety jednotlivce v Libereckém kraji mladších žáků. S účastí sportovců, a hlavně s předvedenými výkony jsme velmi spokojeni, jelikož žáci našich sportovních tříd získali dohromady pět bronzových, osm stříbrných a čtyři tituly přeborníka kraje. Mezi nejlepší závodnice se zařadily Eva Dusilová se třemi tituly z běhu na 60 m, z běhu na 300 m a ze štafety a Karolína Videcká se dvěma bronzovými medailemi z běhu na 60 m, z běhu na 300 m a jedním titulem ze štafety. Mezi chlapci získal titul Vojtěch Heřmanský v běhu na 300 m.