Přehled akcí: únor 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.2.
(Čt)
 

8:55-12:35

Návštěva filmového představení
Cinestar, vedoucí akce Eva Čurdová

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D

Ču, Fg, Hv, Hs, Hš, Hč, Je, Kz, Kr, Kl, Lh, Ms, Mi, Po, Tm, Vn

 

 
2.2.
(Pá)
 

 

KPD - nejmladší a mladší žactvo
hala Jablonec n/N

 

 

 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 
3.2.
(So)
 

 

KPJ - starší žactvo a dorost
hala Jablonec n/N

 

 

 

 
4.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Bouda Hadovka, výběr žáků, vedoucí akce Jiří Irain; žáci, kteří nejedou na LVK, budou zařazeni do 9.A, žákyně, které nejedou na LVK, budou zařazeny do 8.A (dle upraveného rozvrhu)

7.A, 8.A, 9.A

Kč, Ir, Vo

 

 
5.2.
(Po)
 

14:00-18:00

Seminář pro učitele
Indikace a kontraindikace metod výuky ČJ...

 

 

 

 

Lyžařský výcvik
Bouda Hadovka, výběr žáků, vedoucí akce Jiří Irain; žáci, kteří nejedou na LVK, budou zařazeni do 9.A, žákyně, které nejedou na LVK, budou zařazeny do 8.A (dle upraveného rozvrhu)

7.A, 8.A, 9.A

Kč, Ir, Vo

 

 
6.2.
(Út)
 

8:00- 9:40

Šnečku, šnečku...
vzdělávací pořad DDM, ve škole

1.A

Kl

 

8:00- 8:45

Preventivní program

1.C

Kz

 

 

Lyžařský výcvik
Bouda Hadovka, výběr žáků, vedoucí akce Jiří Irain; žáci, kteří nejedou na LVK, budou zařazeni do 9.A, žákyně, které nejedou na LVK, budou zařazeny do 8.A (dle upraveného rozvrhu)

7.A, 8.A, 9.A

Kč, Ir, Vo

 

 
7.2.
(St)
 

 

Lyžařský výcvik
Bouda Hadovka, výběr žáků, vedoucí akce Jiří Irain; žáci, kteří nejedou na LVK, budou zařazeni do 9.A, žákyně, které nejedou na LVK, budou zařazeny do 8.A (dle upraveného rozvrhu)

7.A, 8.A, 9.A

Kč, Ir, Vo

 

 
8.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský výcvik
Bouda Hadovka, výběr žáků, vedoucí akce Jiří Irain; žáci, kteří nejedou na LVK, budou zařazeni do 9.A, žákyně, které nejedou na LVK, budou zařazeny do 8.A (dle upraveného rozvrhu)

7.A, 8.A, 9.A

Kč, Ir, Vo

 

 
9.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvik
Bouda Hadovka, výběr žáků, vedoucí akce Jiří Irain; žáci, kteří nejedou na LVK, budou zařazeni do 9.A, žákyně, které nejedou na LVK, budou zařazeny do 8.A (dle upraveného rozvrhu)

7.A, 8.A, 9.A

Kč, Ir, Vo

 

 
10.2.
(So)
 

 

 
11.2.
(Ne)
 

 

 
12.2.
(Po)
 

 

 
13.2.
(Út)
 

7:30

Školní parlament

 

 

Stud

9:40-11:40

Divadelní představení
DK MB

8.B

Fo

 

 
14.2.
(St)
 

8:00- 9:30

Mnoholičný lektvar
program v knihovně

6.A

 

 

9:45-12:30

Jak s andělem čert šili
divadelní představení, DK MB, vedoucí akce M. Milčinská

2.A, 2.B, 2.C

Fg, Mi, Po

 

 
15.2.
(Čt)
 

7:25-11:40

Zimní víceboj - okresní kolo
2.ZŠ, vybraní žáci 3. - 5. ročníku

 

Kl

 

 

Florbal - kvalifikace
dívky kategorie III. - Liberec

 

Ir

 

 

Olympiáda AJ - okresní kolo
7.ZŠ

 

 

 

 
16.2.
(Pá)
 

 

 
17.2.
(So)
 

 

KPJ - mladší žactvo
hala Jablonec n/N

 

 

 

 
18.2.
(Ne)
 

 

 
19.2.
(Po)
 

 

 
20.2.
(Út)
 

 

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo
vybraní žáci 2. stupně - Gymnázium Dr. J. Pekaře, vedoucí akce Lenka Vorlová

 

Kk, Vá

 

 
21.2.
(St)
 

8:00- 9:30

Mnoholičný lektvar
program v knihovně

6.B

 

 

 
22.2.
(Čt)
 

 

 
23.2.
(Pá)
 

 

 
24.2.
(So)
 

 

 
25.2.
(Ne)
 

 

 
26.2.
(Po)
 

 

 
27.2.
(Út)
 

 

Karneval školní družiny
jídelna školy

 

 

 

 
28.2.
(St)
 

8:00- 9:30

Mnoholičný lektvar
program v knihovně

6.C

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři