Přehled akcí: květen 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.5.
(Út)
 

 

 
2.5.
(St)
 

7:45-15:30

Kutná Hora - České muzeum stříbra
vedoucí akce M. Jeřábková

4.A, 4.B, 4.C

Je, Lh, Ms

 

 

Výroba smaltovaných nebo skleněných šperků
DDM

3.B

Ču

 

 
3.5.
(Čt)
 

 

Štafetový pohár
vybraní žáci prvního stupně

 

 

 

Výroba smaltovaných nebo skleněných šperků
DDM

3.C

 

 

KPD - starší žactvo
Mladá Boleslav

 

 

 

 
4.5.
(Pá)
 

 

 
5.5.
(So)
 

 

Společné vzdělávání učitelů a zaměstnanců
Piešťany

 

 

 

 
6.5.
(Ne)
 

 

Společné vzdělávání učitelů a zaměstnanců
Piešťany

 

 

 

 
7.5.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 

 

Společné vzdělávání učitelů a zaměstnanců
Piešťany

 

 

 

 
8.5.
(Út)
 

 

 
9.5.
(St)
 

8:00-11:40

Biofarma Seletice
vedoucí akce A. Pospíšilová

2.B, 2.C

Fg, Po, Žk

 

 

OVOV - krajské kolo
Čáslav, vybraní žáci druhého stupně

 

 

 

Za zvířatky do ohrádky

1.C

Kz

 

 

Vybíjená - krajské kolo
Benešov, vybraní žáci 5. ročníku

 

Tm

 

 
10.5.
(Čt)
 

8:00-12:35

Olympiáda prvního stupně
zodpovídá Z. Kulasová, organizaci zajišťuje 9.B

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D

Ču, Fg, Hv, Hs, Hš, Hč, Je, Kz, Kr, Kl, Lh, Ms, Mi, Po, Tm, Vn

 

 

KPD - nejmladší žactvo
Turnov

 

 

 

Pohár rozhlasu - okresní kolo
vybraní starší žáci a vybrané starší žákyně, organizace 9.A, vedoucí akce O. Vorel

9.A

Ir, Vo

 

 
11.5.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Vyhlášení olympiády prvního stupně
zodpovídá Z. Kulasová

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D

Ču, Fg, Hv, Hs, Hš, Hč, Je, Kz, Kr, Kl, Lh, Ms, Mi, Po, Tm, Vn

 

 

Exkurze - Severní Morava

 

 

 

Pohár rozhlasu - okresní kolo
vybraní mladší žáci a vybrané mladší žákyně, organizace 7.A, vedoucí akce O. Vorel

7.A

Ir, Vš, Vo

 

 
12.5.
(So)
 

 

Exkurze - Severní Morava

 

 

 

KPJ - víceboj
Česká Lípa

 

 

 

 
13.5.
(Ne)
 

 

KPJ - víceboj
Česká Lípa

 

 

 

 
14.5.
(Po)
 

8:00-12:35

Botanická zahrada Liberec
exkurze, vedoucí akce V. Hančová

5.A, 5.B, 5.C, 5.D

Hv, Kr, Tm, Vn

 

 

Focení tříd

9.A, 9.B

 

 

 

Škola v přírodě
Železnice u Jičína

2.A

Mi, Žk

 

 
15.5.
(Út)
 

7:00-16:00

Štafetový pohár - krajské kolo
vybraní žáci prvního stupně, Vlašim

 

 

7:30

Školní parlament

 

 

Stud

 

Škola v přírodě
Železnice u Jičína

2.A

Mi, Žk

 

 

Focení tříd
přesný rozpis bude upřesněn ve sborovně

1.A, 1.B, 1.C, 2.B, 2.C, 4.A, 4.B

 

 

 

Pohár rozhlasu
krajské kolo - Stará Boleslav, vybraní žáci a žákyně druhého stupně - všechny kategorie

 

Ir, Vo

 

 
16.5.
(St)
 

15:00

Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáků
jídelna školy

 

Su, Kč, Kk, Hs, Hč, Kr, Ba

 

 

Škola v přírodě
Železnice u Jičína

2.A

Mi, Žk

 

 
17.5.
(Čt)
 

 

KPD - mladší žactvo
Jičín

 

Vš, Vo

 

 

Škola v přírodě
Železnice u Jičína

2.A

Mi, Žk

 

 
18.5.
(Pá)
 

 

Focení tříd
přesný rozpis bude upřesněn ve sborovně

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C

 

 

 
19.5.
(So)
 

 

Zájezd do Švédska

 

Kč, Dš, Eg, Ir, Pl, Vš, Vo, Vá

 

 
20.5.
(Ne)
 

 

Zájezd do Švédska

 

Kč, Dš, Eg, Ir, Pl, Vš, Vo, Vá

 

 
21.5.
(Po)
 

8:00- 8:45

Preventivní program
MP - nebezpečný internet

5.C

Hv

 

 

Škola v přírodě
DDM, Bezdědice

3.C

Hč, Hm

 

 

Zájezd do Švédska

 

Kč, Dš, Eg, Ir, Pl, Vš, Vo, Vá

 

 
22.5.
(Út)
 

11:00

Pasování na čtenáře

1.C

Kz

 

 

Škola v přírodě
DDM, Bezdědice

3.C

Hč, Hm

 

 

Zájezd do Švédska

 

Kč, Dš, Eg, Ir, Pl, Vš, Vo, Vá

 

 
23.5.
(St)
 

8:00-21:15

Třídní den
Liberec, ZOO, lezecká stěna

4.B

Je, Žk

 

8:00- 8:45

Beseda se spisovatelem
MV

5.C

Hv

 

 

Škola v přírodě
DDM, Bezdědice

3.C

Hč, Hm

 

 

Zájezd do Švédska

 

Kč, Dš, Eg, Ir, Pl, Vš, Vo, Vá

 

 
24.5.
(Čt)
 

11:00

Pasování na čtenáře

1.A

Kl

 

11:30

Pasování na čtenáře

1.B

 

 

KPD - starší žactvo
Liberec

 

 

 

 

Škola v přírodě
DDM, Bezdědice

3.C

Hč, Hm

 

 

Zájezd do Švédska

 

Kč, Dš, Eg, Ir, Pl, Vš, Vo, Vá

 

 
25.5.
(Pá)
 

8:00-12:35

Templ - výukový program středověk

4.B

Je

 

 

Škola v přírodě
DDM, Bezdědice

3.C

Hč, Hm

 

 

Zájezd do Švédska

 

Kč, Dš, Eg, Ir, Pl, Vš, Vo, Vá

 

 
26.5.
(So)
 

 

Zájezd do Švédska

 

Kč, Dš, Eg, Ir, Pl, Vš, Vo, Vá

 

 
27.5.
(Ne)
 

 

Zájezd do Švédska

 

Kč, Dš, Eg, Ir, Pl, Vš, Vo, Vá

 

 

Škola v přírodě
Poslův Mlýn

5.A, 5.D

Kr, Tm

 

 
28.5.
(Po)
 

8:00- 9:40

Pythagoriáda
okresní kolo, DDM, vybraní žáci 8.B

 

Sv

 

 

Škola v přírodě
DDM, Bezdědice

3.A

Hs

 

 

Škola v přírodě
Poslův Mlýn

5.A, 5.D

Kr, Tm

 

 
29.5.
(Út)
 

8:00-10:00

Pythagoriáda
okresní kolo, DDM, vybraní žáci druhého stupně

 

Sv

 

8:00-11:40

Cesta staletími
vzdělávací pořad - Muzeum Mladoboleslavska

4.C

Ms

 

 

Škola v přírodě
Poslův Mlýn

5.A, 5.D

Kr, Tm

 

 

Škola v přírodě
DDM, Bezdědice

3.A

Hs

 

 
30.5.
(St)
 

11:00

Atletický trojboj
Benáky nad Jizerou, vybraní žáci prvního stupně

 

Kl

 

 

Škola v přírodě
Poslův Mlýn

5.A, 5.D

Kr, Tm

 

 

Škola v přírodě
DDM, Bezdědice

3.A

Hs

 

 
31.5.
(Čt)
 

8:00-11:40

Cesta staletími
vzdělávací pořad - Muzeum Mladoboleslavska

4.B

Je

 

 

Škola v přírodě
DDM, Bezdědice

3.A

Hs

 

 

Škola v přírodě
Poslův Mlýn

5.A, 5.D

Kr, Tm

 

Zpracováno v systému Bakaláři