Facebook
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152, 293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČO: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Pátek, 25. dubna 2014
Svátek slaví Marek,
zítra Oto
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
CIMG7076
Aktuálně
 

   
 
 Ve sportovním areálu školy se dne 24. 4. 2014 odehrálo okresní kolo OVOV - Odznaku všestrannosti olympijským vítězů. Smíšená družstva škol soutěžila v různých silových i atletických disciplínách. Družstvo naší školy ve složení Martošová, Herčíková, Fidrmucová, Koutníková, Nohynek, Švantner, Dutý a Štipl se umístilo na krásném druhém postupovém místě. V kategorii jednotlivců zabodovali ve svých ročnících Tomáš Švantner na třetím místě, Šimon Dutý také na třetím místě, Jakub Štipl na místě druhém, Nikola Koutníková s Lenkou Martošovou ve své kategorii zvítězily.
 
OVOV OVOV
 
 
 
 

Před Velikonocemi uspořádala škola malé Slavnosti jara. Během odpoledne mohli rodiče navštívit výstavku velikonočních dekorací - práce žáků i samotných rodičů, zhlédli vystoupení žákovského sboru s hudebním a recitačním pásmem. Během programu účinkovali také žáci mateřské školy a mažoretky, premiéru měla nová hymna školy. Nakonec mohli všichni zavítat na velikonoční jarmark s pestrou škálou žákovských výrobků.

Děkujeme všem - žákům i učitelům za organizaci a náročnou přípravu této akce. Poděkování patří také rodičům za podporu svých ratolestí.
 
 
Jaro Jaro Jaro Jaro
 
 
  
 
 
 
 
Ředitel ZŠ a MŠ Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 vyhlašuje na základě §24 školského zákona v pátek 2. a 9. května 2014 ředitelské volno.
 
 
 
 
 
 
Zveme všechny žáky budoucího šestého ročníku, kteří mají zájem o zařazení do třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy, na nábor do sportovní třidy. Uskuteční se 21. 5. 2014 v 15.00 na hřišti školy. Více informací zde.  
 
 
 


  

Škola je zapojena do projektu Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeským krajem.


 

 
 
  

 

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Poslat odkaz Emailem