DSC 0279
Aktuálně

Prázdniny

Úřední hodiny v červenci - pondělí a středa 8.00 - 12.00 hod.

Během prázdnin se na webu školy objeví seznam pomůcek a sešitů pro příští školní rok.

Ve středu 24. 6. 2015 se konal na druhém stupni sportovní den. Žáci a žákyně v jednotlivých třídních týmech hráli turnaj v přehazované nebo fotbalu. Součástí aktivit byl pro všechny žáky náš T-mobile olympijský běh, který se konal tento den na několika místech po celé ČR. Naše škola se k olympijským myšlenkám přihlásila a pro všechny běžce získala originální pamětní tričko. Běh jsme pojali v duchu maratonu a ve dvou štafetách jsme změřili časy maratonského závodu - žáci v prvním rozběhu společnými silami zaběhli 2 hodiny 46 minut a 51 vteřin, v druhém pak 2 hodiny 57 minut a 53 vteřin. Sportu zdar.

Běh

Třída 6.A zvítězila ve výtvarné soutěži projektu Blíž přírodě společnosti NET4GAS, do které je přihlásila paní učitelka výtvarné výchovy  Lucie Auerswaldová Babáková. Odměnou byl výlet za handicapovanými zvířaty do Pátku u Poděbrad, který pro ně získala za svůj výtvarný počin Adéla Čadová.

Pátek

Předposlední školní týden se většina žáků druhého stupně zúčastnila společného sportovního kurzu na Sázavě v Samopších. Během akce navštívili žáci hrad Český Šternberk, absolvovali vodácký výcvik, spluli řeku Sázavu, někteří zavítali do Astronomického ústavu v Ondřejově, jiní zase do malého pivovaru Kácov, nebo si společně užili velký adrenalinový závod.