1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152, 293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČO: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Aktuální změny
Datum a svátek
Pondělí, 2. března 2015
Svátek slaví Anežka,
zítra Kamil
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
DSCN5412
Aktuálně
  
  
 
SBĚR PAPÍRU - středa 4. 3. 2015 - prosíme nesvázaný papír
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V úterý 17. 2. se na Gymnáziu Dr. Josefa Pekaře uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali v kategorii A - Ondřej Pokovič a Jiří Drbout, v kategorii B - Zbyněk Pavlík a Michal Melich, v kategorii C - Tomáš Suchý a Adéla Skalská. Tito žáci se umístili na 1. a 2. místě ve školním kole, které proběhlo v průběhu ledna. Školního kola se zúčastnilo celkem 30 zájemců o zeměpis. V okresním kole nejlepšího umístění dosáhli žáci nejstarší kategorie C – Tomáš Suchý obsadil 6. místo a Adéla Skalská 10. místo. Gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Již třetí ročník netradičního školního závodu GOLDEN SPIKE CHLUM se uskutečnil 6. 2. 2015. Za slunného zimního počasí se na start tohoto prestižního zimního krosu postavila šedesátka závodníků ze sportovních i nesportovních tříd. Někteří obhajovali své vítězství z předešlých ročníků. V cíli na Švédských šancích čekalo na žáky občerstvení v podobě teplého čaje na zahřátí a na nejlepší z jednotlivých kategorií i drobné ceny. Diplomy pak předal dětem první náměstek boleslavského primátora Jiří Bouška, který společně s patronem sportovních tříd Lukášem Melichem převzal nad závodem záštitu.
 
Chlum 2015   
 
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - 1. Adéla Čadová, 2. Tereza Andělová, 3. Veronika Venerová
MLADŠÍ ŽÁCI - 1. Jakub David, 2. Daniel Haba, 3. Václav Hojka
STARŠÍ ŽÁKYNĚ - 1. Lenka Martošová, 2. Kateřina Vítová, 3. Marie Šindlerová
STARŠÍ ŽÁCI - 1. Jakub Štipl, 2. Jindřich Nohynek, 3. Vladimír Velíšek
 
Podrobné výsledky zde.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18. 2. 2015 se chlapci z prvního stupně zúčastnili v Praze krajského kola Think Blue Florbal Cupu. V turnaji ve skupině nejprve podlehli ZŠ Štěchovice 13:5, poté vyhráli nad ZŠ Velký Osek 11:3 a z druhého místa postoupili do semifinále, kde porazili prvního z druhé skupiny a postoupili do finále o postup do TOP 8 Západ. Ve finále se opakovalo první utkání ze skupiny se ZŠ Štěchovice. Tentokrát chlapci nezaváhali a soupeře v těžkém zápase porazili 11:10. Družstvo ve složení Vincent Balon, Patrik Solnička, Michal Němeček, Daniel Sluka, Jakub Toušek a Matouš Vrabec postoupilo mezi osm nejlepších družstev z Čech a v březnu si zahraje turnaj o postup mezi nejlepších šest týmů ČR.
 
Úspěch zaznamenaly i dívky z prvního stupně, které turnaj eliminace vyhrály 19. 2. 2015 a také postoupily mezi TOP týmy.
 
 
 
 
Florbal 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 V pátek 23. 1. a v sobotu 24. 1. proběhl zápis do prvních tříd. Pohádkové postavičky provedly zápisem stovku budoucích školáků.
 
Zápis Zápis
 
 Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání na naší škole je oznámeno zde.
 
Zákonní zástupci dítěte, kteří budou žádat o odklad povinné školní docházky pro své dítě, musí doložit do 31. 5. 2015 doporučující posouzení školského poradenského zařízení a doporučující posouzení odborného lékaře nebo klinického psychologa.
 
Prosíme rodiče, aby si rozhodnutí o přijetí osobně vyzvedávali na sekretariátu školy během února 2015.
 
Náhradní termín zápisu byl stanoven na 4. 2. 2015 od 14.00 hod., případně po telefonické domluvě. 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

Škola je zapojena do projektu Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeským krajem.


 

 
 
  

 

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Poslat odkaz Emailem