Facebook
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152, 293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČO: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Aktuální změny
Datum a svátek
Pátek, 24. října 2014
Svátek slaví Nina,
zítra Beáta
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
dny 066
Aktuálně
 
 
 
 Vážení rodiče, žáci, přátelé školy a návštěvníci webu. Na těchto oficiálních stránkách naleznete veškeré informace o škole - základní dokumenty, přehled akcí apod. Na úvodní stránce jsou aktuální informace týkající se základní školy a zprávy o významných uskutečněných akcích, které se dále přesouvají do rubriky Akce a úspěchy. Na stránkách jednotlivých tříd objeví žáci a rodiče nejdůležitější informace a pokyny související s výukou a chodem třídy. Od třetího ročníku se mohou rodiče přihlásit do systému elektronické žákovské knížky a evidence, který bychom dále rádi rozšířili. K dispozici je i odkaz na facebookový profil a stránky, kde uveřejňujeme aktuální letáky, zprávy a velké množství fotografií.
 
   
 
 
 
 
 
 
Děkujeme všem za první sběr papíru v tomto školním roce. Na účet Společnosti přátel ZŠ a MŠ přibylo 21 600,- Kč.
 
 
 
 
 
 
 
 
Podzimní prázdniny - pondělí 27. a středa 29. října 2014   
 
 
 
 
 
 
 
 
Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že funkční období stávající školské rady končí, vyzýváme všechny zájemce z řad zákonných zástupců žáků, kteří by rádi kandidovali do tohoto orgánu, aby se přihlásili písemně nebo e-mailem do konce října 2014 vedení školy. Děkujeme.
 
 
 
 
 
 
 
Sběr 
 
 
 
 
 
 
 
 Žáci 9.A navštívili dne 14. 10. 2014 uhelnou elektrárnu Chvaletice. Exkurze byla součásti učiva chemie a fyziky. Deváťáci se seznámili s principem výroby elektrické energie v tepelné elektrárně, viděli např. unikátní výklopník uhlí, chladící věže i samotnou strojovnu s turbínami.
 
Chvaletice Chvaletice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V sobotu 4. 10. 2014 se družstva nejmladších žáků a žákyň Atletického oddílu Mladá Boleslav ve spolupráci s žáky 6. ZŠ zúčastnila finále KPD Libereckého kraje. Závody probíhaly na městském stadionu v Mladé Boleslavi za velké podpory rodičů. I přes neúčast některých nominovaných žáků z důvodu soukromých povinností se nám podařila sestavit konkurenceschopná družstva, která vybojovala dvě medaile. Dívky skončily na druhém místě, chlapci obsadili místo třetí. Z jednotlivců nejlépe bodovali Albert Sommer a sestry Sajdlovy. Všem děkujeme za výbornou reprezentaci školy i atletického oddílu.
 
 
Finále 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V neděli 5. října 2014 bylo pro naše nejmladší žáky, jejich sourozence a známe připraveno tradiční Podzimní putování se Šestkou. V parku Štěpánka děti plnily lehké úkoly, soutěžily a za dobře odvedenou práci sbíraly pentličky na svého podzimního draka, kterého si s sebou přivedly do cíle. Zde si mohly s rodiči opéci vuřty a po procházce také odpočinout.
 
Podzim Podzim
 
 
 
 
   

 
 
 
   
 

Škola je zapojena do projektu Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeským krajem.


 

 
 
  

 

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Poslat odkaz Emailem