Facebook
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152, 293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČO: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Sobota, 26. července 2014
Svátek slaví Anna,
zítra Věroslav
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
skola prir 067
DSC08438
Aktuálně
 
    
  
 
 
Prázdniny 
 
 
 
 
 
 
 
Na účet Společnosti přátel ZŠ a MŠ Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 přibylo 18 500,- Kč za červnový sběr papíru. Děkujeme.
 
 
 
 
 
 
 
Ve dnech 19. – 20. 6. se družstvo starších dívek naší školy zúčastnilo pod hlavičkou reprezentace ČR mezinárodního florbalového turnaje v Trnavě. Akce se uskutečnila v rámci Olympiády dětí a mládeže Kalokagatia 2014. Turnaj Visegrádské 4 se vinou neúčasti Polska nakonec zúžil na trojutkání ČR, Slovensko a Maďarsko. Ve čtvrtek se výprava zúčastnila slavnostního zahájení na atletickém stadionu, kde byla vztyčena vlajka her a zapálen oheň.
Pátek byl již hracím dnem. Dívky nejdříve deklasovaly výběr Maďarska 18:2 a poté i mistra Slovenska z Tvrdošína 6:0. Domů jsme odjížděli nejen s krásným pohárem, ale Pavla Bárková i s plaketou pro nejlepší hráčku a Klára Naimanová pro nejlepší střelkyni.
Družstvo tvořily – Katka Herčíková, Klára Naimanová, Pavla Bárková, Eliška Ajchlerová, Sandra Fadrhoncová, Monika Fellerová, Lenka Martošová a Aneta Faltová. Dívkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy i České republiky.
 
 
Trnava 
Trnava 
 
 
 
 
 
 
Velkého úspěchu dosáhly naše žáčky ve výtvarné soutěži "Kupeckého svet" pořádané partnerskou ZŠ ze slovenského Pezinku. Vendula Pavlásková ve své kategorii zvítězila, Magdaléna Šindlerová obsadila třetí místo. Gratulujeme. 
 
 
 
 
 
 
 
 Zlatá tretra / Golden Spike 2014 a exkurze Dolní oblast Vítkovice - vybraní žáci za odměnu navštívili prestižní atletické závody v Ostravě. Při této příležitosti podnikli i exkurzi na vysokou pec, která je součástí Dolní oblasti Vítkovice, deváťáci tak v praxi poznali výrobu železa. Na snímku v areálu u pece s českým oštěpařem Vítězslavem Veselým.
 
 
Ostrava  
 
 
  
 
 
 
   
 

Škola je zapojena do projektu Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeským krajem.


 

 
 
  

 

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Poslat odkaz Emailem