Facebook
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152, 293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČO: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Pondělí, 22. září 2014
Svátek slaví Darina,
zítra Berta
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
P3150837
DSCN1232
Aktuálně
 
 
 
 Vážení rodiče, žáci, přátelé školy a návštěvníci webu. Na těchto oficiálních stránkách naleznete veškeré informace o škole - základní dokumenty, přehled akcí apod. Na úvodní stránce jsou aktuální informace týkající se základní školy a zprávy o významných uskutečněných akcích, které se dále přesouvají do rubriky Akce a úspěchy. Na stránkách jednotlivých tříd objeví žáci a rodiče nejdůležitější informace a pokyny související s výukou a chodem třídy. Od třetího ročníku se mohou rodiče přihlásit do systému elektronické žákovské knížky a evidence, který bychom dále rádi rozšířili. K dispozici je i odkaz na facebookový profil a stránky, kde uveřejňujeme aktuální letáky, zprávy a velké množství fotografií.
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 Ve středu 10. 9. 2014 se v Jablonci nad Nisou uskutečnilo 3. kolo Krajského přeboru staršího žactva v atletice. Obě naše družstva tvořená žáky 8. a 9. ročníku, doplněné o loňské deváťáky a atlety trénující na stadionu, se umístila na druhých místech. Toto umístění stačilo v součtu s prvními dvěma koly po několikaleté odmlce na postup do semifinále Mistrovství ČR družstev.
Semifinále proběhlo v konkurenci 10 družstev z pěti krajů na atletickém stadionu v Hradci Králové. Naše družstva oslabená mnoha absencemi obsadila ve velké konkurenci v kategorii chlapců 8. a v kategorii dívek 7. místo.
Všem závodníkům děkujeme za účast a předvedené výkony.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Díky ochotě a vstřícnosti Mladoboleslavského železničního spolku se naši žáci podobně jako loni vydali ve čtvrtek 11. září 2014 na cestu historickým motorovým vlakem Hurvínek do města Jičína na známý dětský festival Jičín - město pohádky. Na trase Mladá Boleslav - Kopidlno - Jičín - Sobotka - Mladá Boleslav měli naši druháci mimořádný expres Cipísek II sami pro sebe.
 
 
Jičín Jičín
 
 
  
 
 
 
 
 
  
 
 
 Nabídka zájmových kroužků byla žákům rozeslána. Kroužky organizované přímo školou začínají od října. Volnočasové aktivity spolupracujících subjektů včetně florbalu začínají již v průběhu září.
 
  
 
 
 
 
   
 

Škola je zapojena do projektu Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeským krajem.


 

 
 
  

 

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Poslat odkaz Emailem