1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152, 293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČO: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Čtvrtek, 18. prosince 2014
Svátek slaví Miloslav,
zítra Ester
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
Aktuálně
 
   
 Skřítek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V úterý 16. 12. proběhlo v Benešově krajské kolo Florbal cupu - kategorie III. chlapců. Hrálo se ve dvou halách a naši chlapci nejdříve v základní skupině porazili ZŠ Neratovice a následně podlehli domácímu Benešovu – ZŠ Dukelská. Ze skupiny postoupili z druhého místa a ve vyřazovací fázi turnaje pak postupně porazili ZŠ Křivoklát a ZŠ Králův Dvůr. Tato vítězství je posunula mezi poslední čtyři týmy a následoval přesun do jiné haly. V boji o finále jsme jednoznačně porazili ZŠ Černošice a mohli se zároveň radovat z postupu do Kvalifikace o republikové finále. Ve finále jsme narazili na favorizovanou domácí ZŠ Benešov - Jiráskova (vloni 2. místo na MČR). V zápase, ve kterém jsme byli lepší, jsme bohužel neměli štěstí. Poté, co jsme vedli 1:0 a neproměnili řadu dobrých šancí, jsme si dali jeden gól vlastní a druhý jsme dostali po chybě minutu před koncem. Zisk poháru a stříbrných medailí nás posunul do bojů o republikové finále, které se uskuteční koncem ledna v Liberci. Vzhledem ke zlepšujícím se výkonům během turnaje nejsme snad ani na této úrovni bez šance. Chlapcům blahopřejeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.
 
 
Benešov 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
V pondělí 8. 12. 2014 se družstvo mladších dívek zúčastnilo Krajského přeboru družstev ve florbalu. Po třech vítězstvích ve skupině postupně dívky porazily Týnec n/L, Beroun a Rakovník a postoupily do finálové skupiny, kde porazily domácí Kutnou Horu a Příbram. Z prvního místa postoupily na kvalifikaci o republikové finále, která se koná 28. 1. 2015 v Plzni.
 
Diplom 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Již tradičně na naši školu příchází Mikuláš se svou družinou, aby pochválil a odměnil hodné žáky a zlobivé pokáral a postrašil čerty. Nebylo tomu jinak i letos. Mikuláš se svým doprovodem prošel celou školou, zavítal do tříd školy mateřské, přečetl záznamy z Knihy hříchů a nakonec zavítal i do tělocvičny, kde probíhal šestý ročník Mikulášského basketmaratonu. V něm se po celé dopoledne vystřídali žáci školy v hodinách tělesné výchovy, odpoledne pak ostatní příchozí.
 
 
Mikuláš Mikuláš
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cílem tradičního adventního zájezdu, který se konal ve čtvrtek 4. prosince, byl nejstarší adventní trh v Německu – drážďanský Striezelmarkt. V rámci našeho programu jsme navštívili dvě místní muzea. Jedna skupina šla do Muzea hygieny – Hygiene - Museum, které je věnováno lidskému životu a zdraví. Druhá skupina navštívila Muzeum dopravy – Verkehrsmuseum. Odpoledne jsme si prohlédli historické centrum – Zwinger, Semperoper, okolí rezidenčního zámku a Frauenkirche. Nakonec jsme se vydali na Altmarkt – na nejstarší adventní trh. Zde jsme si užili předvánoční atmosféru a plni dojmů jsme vyrazili k domovu.
 
 
Drážďany Drážďany
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozvánka 
 
 
   
 
 
 
 
   
 

Škola je zapojena do projektu Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeským krajem.


 

 
 
  

 

Vytisknout stránku Vytvořit PDF Poslat odkaz Emailem