Aktuálně
 
 
 
 
PF 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
Golden Spike Chlum 
 
Sedmý ročník prestižního školního závodu Golden Spike Chlum je minulostí. Těžký terén a očekávání nevlídného počasí provázely v poslední školní den tohoto kalendářního roku tento náročný závod. Na start se postavila zhruba osmdesátka závodníků z druhého stupně, kterou přišel podpořit olympionik, atlet a patron sportovních tříd Lukáš Melich. V poměrně rychlém závodu nakonec zvítězili Jáchym Průšek a Kristýna Dušičková v kategorii mladších žáků a žákyň a Petr Čada s Karolínou Pošepnou v kategorii starších. Petr svým časem dokázal vyrovnat i nejrychlejší čas v historii tratě. Medailisté převzali z rukou Lukáše Melicha originální diplomy a hodnotné ceny. Nutno podotknout, že letos jsme nevlídnému počasí naštěstí unikli, neponechali jsme však nic náhodě a pro závodníky přijely na Chloumek autobusy. Děkujeme všem žákům za účast. Všichni jsou hrdinové, že do toho zase šli.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Akademie 
 
Vážení žáci a rodiče, děkujeme za podporu při realizaci ŠKOLNÍ AKADEMIE, která byla součástí oslav 50. výročí školy a zároveň relaxací pro diváky v čase předvánočním. Dík patří také všem vyučujícím za náročnou přípravu. 
 
 
Jarmark 
 
 
Součástí VÁNOČNÍ AKADEMIE byl malý vánoční jarmark žákovských výrobků, který pořádal školní parlament ve spolupráci se Spolkem přátel ZŠ a MŠ jako součást projektu Dobrý skutek na školách Schools United. Výtěžek 6357,- Kč bude poskytnut dle předchozí domluvy nadaci PARAPLE. 
 
 
 
 
 
  

 
 
  
 
Inzerát 
 
 
   

  
 
 
 
 
 
 
Logo 
 
 
 
 V tomto jubilejním školním roce bude připraveno několik akcí, které nám tyto kulaté narozeniny připomenou. 
 
 
    

Článek pochází z webu Základní škola a Mateřská škola http://www.6zsmb.cz