Studijní materiály
  
 
 
 
Na následujících odkazech naleznete do konce března prezentace pro 6. ročník z přírodopisu. Heslo je “6zs“. Odkaz na prezentaci č. 8 ve formátu .pptx je https://uloz.to/!elgDnYslAlI7/6-rocnik-13-krouzkovci-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!QwVY2Co1WTTu/6-rocnik-13-krouzkovci-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce března prezentace pro 6. ročník z přírodopisu. Heslo je “6zs“. Odkaz na prezentaci č. 9 ve formátu .pptx je https://uloz.to/!TJTbdzbqwfFu/6-rocnik-14-clenovci-pavoukovci-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!4sZWxclqFRVZ/6-rocnik-14-clenovci-pavoukovci-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce března prezentace pro 6. ročník z přírodopisu. Heslo je “6zs“. Odkaz na prezentaci č. 10 ve formátu .pptx je https://uloz.to/!1GfkMCpf3aUx/6-rocnik-15-clenovci-korysi-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!na3mRLrvMuX3/6-rocnik-15-clenovci-korysi-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce března prezentace pro 6. ročník z přírodopisu. Heslo je “6zs“. Odkaz na prezentaci č. 11 ve formátu .pptx je https://uloz.to/!9qpkKTKtGV3t/6-rocnik-16-clenovci-stonozkovci-hmyz-s-promenou-nedokonalou-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!KjbkyBvrXthN/6-rocnik-16-clenovci-stonozkovci-hmyz-s-promenou-nedokonalou-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce března prezentace pro 8. ročník z přírodopisu. Heslo je “6zs“. Odkaz na prezentaci č. 9 ve formátu .pptx je https://uloz.to/!NDgpDaMI17eM/8-rocnik-11-vylucovaci-soustava-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!cTvfATNJWZBr/8-rocnik-11-vylucovaci-soustava-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce března prezentace pro 8. ročník z přírodopisu. Heslo je “6zs“.  Odkaz na prezentaci č. 10 ve formátu .pptx je https://uloz.to/!85i6R2oG5JK9/8-rocnik-12-kozni-soustava-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!9WsuMG0fbVCt/8-rocnik-12-kozni-soustava-pdf.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na následujících odkazech naleznete do konce února prezentaci č.7 z přírodopisu pro 6. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!r57LFPa2Y2hD/6-rocnik-12-mekkysi-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!qQoEV0WmylrE/6-rocnik-12-mekkysi-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce února prezentaci č.8 z přírodopisu pro 8. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!DG4n6VMMceTK/8-rocnik-10-travici-soustava-3-cast-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!eCG6BdZkI9Ih/8-rocnik-10-travici-soustava-3-cast-pdf.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pracovní list pro žáky a žákyně osmého ročníku je k dispozici zde
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na následujících odkazech naleznete do konce ledna prezentaci č.6 z přírodopisu pro 6. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!uyjY60HI4nej/6-rocnik-11-plostenci-hlisti-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!xtp1KJ5CIPYH/6-rocnik-11-plostenci-hlisti-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce ledna prezentaci č.6 z přírodopisu pro 7. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!lBVfFFlfeMVD/7-rocnik-7-ptaci-iii-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!l4TXa4ax1vZi/7-rocnik-7-ptaci-iii-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce ledna prezentaci č.8 z přírodopisu pro 8. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!QncYLgug9GX1/8-rocnik-8-travici-soustava-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!oaoIZG08PRuT/8-rocnik-8-travici-soustava-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce ledna prezentaci č.9 z přírodopisu pro 8. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!pCPnE4AaGMfy/8-rocnik-9-travici-soustava-2-cast-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!gAonrU2ihp4J/8-rocnik-9-travici-soustava-2-cast-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce ledna prezentaci č.6 z přírodopisu pro 9. Ročník z geologie. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!KyySsEldJCaI/geo-6-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!T7YZnNicvqpx/geo-6-pdf.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podklady pro práci z dějepisu 7.A - prezentace - jsou zde.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podklady pro referát z dějepisu 9.A jsou zde. Seznam pro výběr osobnosti je vyvěšen v učebně Camp Nou.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na následujících odkazech naleznete do konce prosince prezentaci č.5 z přírodopisu pro 6. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!8yRsxyZ1PIe4/6-rocnik-5-jednobuncni-prvoci-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!MimGDwwZ7JNB/6-rocnik-5-jednobuncni-prvoci-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce prosince prezentaci č.6 z přírodopisu pro 6. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!pgf0IQn8dIQu/6-rocnik-6-zahavci-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!duTFnY9L5k5I/6-rocnik-6-zahavci-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce prosince prezentaci č.6 z přírodopisu pro 7. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!dXLHhQCm64pe/7-rocnik-6-ptaci-ii-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!Uc4M2nUqlEYV/7-rocnik-6-ptaci-ii-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce prosince prezentaci č.6 z přírodopisu pro 8. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!sa3snCGVHjan/8-rocnik-6-obehova-soustava-2-cast-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!GB55M4wfaWg3/8-rocnik-6-obehova-soustava-2-cast-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce prosince prezentaci č.7 z přírodopisu pro 8. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!xKbnJ2JYufqM/8-rocnik-7-dychaci-soustava-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!DROitYZ1Dz1M/8-rocnik-7-dychaci-soustava-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce prosince prezentaci č.4 z přírodopisu pro 9. Ročník z geologie. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!V9SDTYCLwuoz/geo-4-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!XpG5MlLff4mX/geo-4-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce prosince prezentaci č.5 z přírodopisu pro 9. Ročník z geologie. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!kJpx0MuhnJKX/geo-5-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!bOESTKGFKdOT/geo-5-pdf.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na následujících odkazech naleznete do konce listopadu prezentaci č.3 z přírodopisu pro 6. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!aerlt8JnYGZ3/6-rocnik-3-viry-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!xF77t8a4AA9L/6-rocnik-3-viry-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce listopadu prezentaci č.4 z přírodopisu pro 6. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!9oFcCDkobniK/6-rocnik-4-bakterie-sinice-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!CcHGk3gcp1DM/6-rocnik-4-bakterie-sinice-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce listopadu prezentaci č.4 z přírodopisu pro 7. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!Oc2Xw46ygCct/7-rocnik-5-ptaci-i-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!H2soFnS8IrWt/7-rocnik-5-ptaci-i-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce listopadu prezentaci č.5 z přírodopisu pro 8. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!3XVqiO49Oq2N/8-rocnik-5-obehova-soustava-1-cast-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!mHVnaVBDK5o2/8-rocnik-5-obehova-soustava-1-cast-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce listopadu prezentaci č.3 z přírodopisu pro 9. Ročník z geologie. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!HE1sG4Zk8vFy/geo-3-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!kYWePtnHXA0U/geo-3-pdf.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.2 z přírodopisu pro 6. Ročník. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!DSeaacnSujZA/6-rocnik-2-fotosynteza-a-dychani-mikroskop-bunka-spn-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!MTkzu0OmGGlh/6-rocnik-2-fotosynteza-a-dychani-mikroskop-bunka-spn-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.2 z přírodopisu pro 7. Ročník. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!Aqt4xfN5FXKJ/7-rocnik-2-ryby-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!yjhIHTi6Ulue/7-rocnik-2-ryby-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.3 z přírodopisu pro 7. Ročník. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!jQSKW5f8qBi3/7-rocnik-3-obojzivelnici-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!E5n7odJB2uAK/7-rocnik-3-obojzivelnici-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.2 z přírodopisu pro 8. Ročník. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!o61VtMBXrjl3/8-rocnik-2-operna-a-pohybova-soustava-kosterni-soustava-1-cast-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!PcgxGgS4CzJt/8-rocnik-2-operna-a-pohybova-soustava-kosterni-soustava-1-cast-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.3 z přírodopisu pro 8. Ročník. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!JSuwdZ4GUMWe/8-rocnik-3-operna-a-pohybova-soustava-kosterni-soustava-2-cast-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!5DO7IbTKQf3i/8-rocnik-3-operna-a-pohybova-soustava-kosterni-soustava-2-cast-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.4 z přírodopisu pro 8. Ročník. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!q80y47aFAbrN/8-rocnik-4-operna-a-pohybova-soustava-svalova-soustava-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!iinPOnBQ8k9Q/8-rocnik-4-operna-a-pohybova-soustava-svalova-soustava-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.2 z přírodopisu pro 9. Ročník z geologie. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!J4loGvLA52g8/geo-2-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!XZh3r1S6FjIU/geo-2-pdf.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prezentace k dějepisu (Češi během světové války a vznik ČSR) pro 9.B je zde a zde
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.1 z přírodopisu pro 6. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!tKrpl3JELWUf/6-rocnik-1-vznik-zivota-spn-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!Iz3E5qfQo4ls/6-rocnik-1-vznik-zivota-spn-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.1 z přírodopisu pro 7. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!3jME1aqZcHF9/7-rocnik-1-strunatci-mihulovci-paryby-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!GCLdgWQjnu3y/7-rocnik-1-strunatci-mihulovci-paryby-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.1 z přírodopisu pro 8. Ročník. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!c78x3Q5IxfDG/8-rocnik-1-vyvoj-a-puvod-cloveka-tkane-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!jyxwzyfOmFjI/8-rocnik-1-vyvoj-a-puvod-cloveka-tkane-pdf.
Na následujících odkazech naleznete do konce října prezentaci č.1 z přírodopisu pro 9. Ročník z geologie. Heslo je „6zs“. Odkaz na prezentaci ve formátu .pptx je https://uloz.to/!yTRrjoRnW2VN/geo-1-pptx, odkaz na prezentaci ve formátu .pdf je https://uloz.to/!Q5qFgMGiDxzi/geo-1-pdf.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

                             
Článek pochází z webu Základní škola a Mateřská škola http://www.6zsmb.cz