1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Středa, 24. dubna 2019
Svátek slaví Jiří,
zítra Marek
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Projekty

  Školní rok 2018-2019

  

Odznak všestrannosti - okresní kolo 2019

medailisté: 

Michaela Kredbová, David Kožíšek, Nela Vávrová, Veronika Milerová, Tomáš Vorel, Jáchym Průšek, Tomáš Vrba

 6.ZŠ - 1. místo

OV 

 

 

 

 

 

Čeps Cup 

Diplom 

 

 

 

  

 

Florbal 

 Republikové Finále poháru ZŠ ve florbalu (kategorie III - mladší žáci a žákyně) je za námi - děkujeme hráčům a hráčkám za reprezentaci školy na domácí půdě v Mladé Boleslavi. Dívky skvělé stříbrné medaile (jako starší dívky v republikovém finále SLZŠ) – 2. místo; chlapci skončili po urputných bojích na 4. místě. Ještě jednou díky. Florbalové úspěchy pokračují...

 

 

 

 

Florbal 

 

 Diplom

 

  

 

Florbal 

 

Diplom 

 

 

 

 

  

Dne 7. 3. 2019 se úspěšní účastníci školního kola recitační soutěže zúčastnili oblastní soutěžní přehlídky dětských recitátorů – Dětská scéna. V modrém salonku Gymnázia Dr. Josefa Pekaře v Mladé Boleslavi se sešlo několik desítek dětí. Po slavnostním zahájení následovala společná zábavná dechová a hlasová rozcvička a pak už zasedla odborná komise a děti soutěžily ve dvou kategoriích – 2. - 3. ročník, 4. - 5. ročník. Po dlouhém rozhodování byly oznámeny výsledky a rozdány knižní odměny. Například naší žákyni Lucii Seneši, která obsadila 1. místo v kategorii starších dětí, a postupuje tak do krajského kola. Blahopřejeme nejen Lucii, ale i Vojtovi Váchovi, který porotu taktéž zaujal a získal čestné uznání. Všem zúčastněným účast v soutěži přinesla mnoho inspirace pro další ročníky a my děkujeme za skvělou reprezentaci.

Recitace 

 

 

 

 

Ve středu 6. 3. 2019 se smíšené školní družstvo I. stupně zúčastnilo v Dolním Bousově okresního kola turnaje AŠSK ve florbalu. Po napínavých soubojích si přivezlo prvenství a postup do krajského kola.

 Dolní Bousov

 

 

 

 

 Ve středu 20. 2. 2019 se na Gymnáziu Dr. J. Pekaře konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovalo 6 žáků, kteří soutěžili ve 3 kategoriích. V kategorii A z 24 soutěžících obsadil Ondřej Viceník 7. místo a Matouš Stanislav 14. místo. V kategorii B obsadil Kryštof Zouhar vynikající 2. místo a zajistil si postup do krajského kola. Daniel Kucín byl osmý. V kategorii C se Matěj Leibl umístil na pěkném 6. místě a Ondřej Hůlka skončil na 18. místě. Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy.

 Zeměpis 

Zeměpis 

 

 

 

 

 

Blahopřejeme Viktorii Kotrlecové za 2. místo v okresním kole konverzační soutěže v angličtině. Poděkování si zaslouží i další účastníci okresního kola, zejména Tomáš Svoboda za 8. a Michael Dědek za 9. místo.

AJ 

 

 

 

 

 

ČEPS Cup - florbal - krajské kolo chlapců - 1. místo. GRATULUJEME

Čeps Cup 

 

  

 

V okresním finále Sportovní soutěže všestrannosti, které se odehrálo 13. 12. 2018 na 2.ZŠ, vybojovali naši žáci prvního stupně zlaté medaile. Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k úspěchu.

Víceboj 

  

 

 

 

Ve středu 21. 11. 2018 proběhl v Mladé Boleslavi finálový turnaj ve florbalu Středočeského kraje – prvního stupně základních škol. Sjela se na něj vítězná družstva okresních kol z celého kraje. Družstvo naší školy se probojovalo až do finále a v něm porazilo ZŠ Jesenice 4:1. Všem hráčům a hráčkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy a Mladé Boleslavi.

 Florbal 

 

 

 

Vynikajícího úspěchu se podařilo dosáhnout družstvu starších žáků na Finále poháru v atletickém čtyřboji. Na Republikovém finále v Opavě se družstvu ve složení Martin Hojný, Matěj Křováček, Honza Hofman, Matouš Vrabec a David Kožíšek, podařilo vybojovat stříbrné medaile za vynikající 2. místo. Soutěž byla nesmírně vyrovnaná a rozhodovala se až v závěrečné disciplíně – běhu na 1000 metrů. Tam si závodníci museli sáhnout až na dno sil. Pokud jsme chtěli uspět, museli se všichni kluci v závodě pohybovat na hranici svých osobních rekordů. Nakonec si někteří vytvořili svá nová maxima. Výborný výkon podali už na úvodní šedesátce (Křováček 7,64 s. a Kožíšek 7,90 s.), ve vrhu koulí Matěj Křováček bodoval s 13,74 m, ve skoku vysokém Honza Hofman skočil 162 cm a v běhu na 1000 metrů zaběhl Martin Hojný 2:56.17. Celkově družstvo v součtu překonalo o šest bodů magickou hranici 8000. Chlapcům gratulujeme a doufáme, že se jim bude dařit i nadále.

 

Čtyřboj 

Opava

Čtyřboj 

 

 

 

 

Družstvo naší školy se ve středu 10. 10. 2018 zúčastnilo okresního kola O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ve florbalu smíšených družstev prvního stupně, které proběhlo na nové sportovní hale. V konkurenci pěti družstev naše družstvo obsadilo bronzovou příčku. Gratulujeme.

Florbal 

 

 

 

 

 

PŘESPOLNÍ BĚH - KRAJSKÉ FINÁLE 2018

Přespolní běh - krajské finále Kutná Hora 9. 10. 2018. Bez medailí jsme nepřijeli. Nejmladší dívky - 2. místo, nejmladší chlapci 1. místo, mladší dívky 1. místo, starší chlapci 3. místo. 

 Přespolní běh

 

 

 

 

 

Vítězství starších žáků v krajském kole atletického čtyřboje - 26. 9. 2018

Diplom 

 

 

 

Přespolní běh - 25. 9. 2018 - Štěpánka

V osmi kategoriích 7 medailí, z toho 5 zlatých a 2 stříbrné.

Přespolní běh 

Přespolní běh 

Stránky pro tisk Vytvořit z článku PDF Poslat známému