1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Neděle, 19. května 2019
Svátek slaví Ivo,
zítra Zbyšek
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Projekty
Školní rok 2017-2018
 
 
 
 
Pohár rozhlasu 
 
Pohár rozhlasu 2018 - krajské kolo - účast ve čtyřech kategoriích a medailové úspěchy ve čtyřech kategoriích - starší dívky a starší chlapci 1. místo, mladší dívky a mladší chlapci 2. místo
 
Děkujeme za reprezentaci školy!!!
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Štafetový pohár 
 
Štafetový pohár 2018 -  krajské kolo ve Vlašimi - 3. místo. Blahopřejeme žákům prvního stupně.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OVOV 
 
 OVOV - krajské kolo 2018 v Čáslavi - družstvo školy 4. místo, Natálie Kožušková a Tomáš Vorel 3. místo, David Kožíšek 2. místo, Tomáš Vrba 1. místo. Gratulujeme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Štafetový pohár 
 
Trojnásobné vítězství v okresním kole Štafetového poháru žáků prvního stupně. Blahopřejeme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
 Závěrečný finálový turnaj žáků a žákyň prvního stupně ČEPS CUP ve florbalu škol proběhl v pátek 20. 4. 2018 v Ostravě. Do finále se přes několik kol probojovalo šest dívčích týmů včetně našeho z 800 přihlášených. Naše dívky ve finále po těžkých zápasech obsadily 6. místo. Děkujeme za reprezentaci školy i města Mladá Boleslav.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vybíjená 
 Ve čtvrtek 19. 4. 2018 se žáci pátého ročníku zúčastnili okresního kola ve vybíjené. Po dlouhých soubojích se svými vyrovnanými soupeři si vybojovali první místo a postupují do okresního kola do Benešova. Gratulujeme!
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
OVOV
 
 
 Žáci naší školy se 10. 4. 2018 zúčastnili okresního kola soutěže Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Naše družstvo ve složení Milerová, Vávrová, Hašlarová, Dytrychová, Vorel, Ulrich, Kožíšek, Průšek se umístilo na druhém místě se ziskem 21 696 bodů. Před naše závodníky se dostal pouze tým z Gymnázia Dr. J. Pekaře, který získal 22 424 bodů. V bodování jednotlivců jednotlivých ročníků utekla ve své kategorii Davidu Kožíškovi bronzová medaile o pár bodů a umístil se na nepopulárním čtvrtém místě. Žáci mladší kategorie obsadili 1. - 4. místo, a to v pořadí Vrba, Ulrich, Průšek, Vorel. Jsou tak velkým příslibem do dalších bojů soutěže. Tereza Dytrychová získala stříbrnou medaili mezi dívkami, Nela Vávrová vyhrála mezi dívkami svoji kategorii, ve stejné pak vybojovala Veronika Milerová stříbro a v mladší kategorii děvčat získala třetí místo Natálie Kožušková. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čeps Cup
 
 
 Obrovského úspěchu dosáhly naše žákyně z prvního stupně – v národním finále ZÁPAD florbalového turnaje Čeps Cup vybojovaly postup na superfinále, které se uskuteční 20. 4. 2018 v Ostravě. Ve skupině odehrálo naše družstvo 3 zápasy (ZŠ Měčín 4:6, 2. ZŠ Cheb 4:4, ZŠ Soběslav 4:0). Postoupilo do dalších vyřazovacích bojů z druhého místa. Ve čtvrtfinále narazilo na Smržovku. Tu jsme porazili 5:2 a v semifinále nás čekaly Strašecké zebry z Nového Strašecí. Po prohře 3:5 hrála děvčata zápas o 3. místo, ve kterém porazila pražskou ZŠ Dr. Edvarda Beneše 5:3.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Víceboj 
 
Ve čtvrtek 15. února se konalo na 2. základní škole okresní kolo Zimního víceboje, do kterého naše škola postoupila z okrskového kola, kde se umístila na 2. místě.
Dnešního okresního kola se zúčastnilo 8 škol. Naši školu reprezentovali dvě bratrské sourozenecké dvojice Pepa a Toník Vinšovi a Kuba a Štěpán Zderadičkovi. Tyto čtyři chlapce doplnily Zuzana Krejčíková, Laura Černíková, Lada Máková a Adéla Erbanová.
Družstvo se oproti okrskovému kolu ještě bodově zlepšilo a tento větší příděl bodů vedl k celkovému vítězství.
Navíc Zuzana Krejčíková a Laura Černíková shodným počtem získaných bodů byly nejlepší ve své kategorii 2. - 3. tříd a Pepa Vinš v kategorii 4. - 5. tříd. Děkujeme za reprezentaci školy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 Florbal
  
 
29. 1. 2018 proběhla krajská kola florbalového turnaje ČEPS CUP 2018 základních škol – I. stupně. Do obou finálových turnajů se kvalifikovala družstva z naší školy. Dívky bojovaly v hale Sokol Královské Vinohrady, chlapci v hale TJ Tatran Praha. Každého krajského kola se zúčastnilo 12 družstev. Chlapci se po vítězství ve skupině setkali ve finálovém zápase se ZŠ Jesenice, se kterou prohráli 3:7 a obsadili druhé místo. Dívky byly po základních bojích ve své skupině druhé. V semifinále porazily Unhošť 8:0 a ve finále vyhrály na nájezdy 4:3 nad ZŠ Nové Strašecí. Tím dívky postoupily do republikové eliminace.
Oběma družstvům za reprezentaci školy i města Mladá Boleslav děkujeme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plzeň 
 
 DiplomDiplom
 
 Ve čtvrtek 25. 1. 2018 se družstva starších žáků a starších žákyň zúčastnila kvalifikace o Republikové finále Sportovní ligy ZŠ ve florbalu v Plzni. Obě družstva se utkala s vítězi krajských kol Jihočeského a Plzeňského kraje.
V kategorii dívek jsme se nejdříve střetli se ZŠ Chlumčany. Po dobrém začátku a vedení 3:0, jsme na chvíli ztratili koncentraci a nechali soupeře dotáhnout na rozdíl jedné branky (4:3). Potom dívky opět přidaly a konečný stav byl 7:3 pro nás. Druhý zápas se ZŠ Týn nad Vltavou byl jednoznačnou záležitostí a konečné skóre bylo 20:0. Jedinou komplikací byla indispozice naší brankářky po zásahu míčkem do krku. Než se vzpamatovala, hráli jsme asi 3 minuty bez brankáře se šesti hráčkami v poli. I za tohoto stavu dívky navyšovaly skóre a nedovolily soupeřkám vstřelit ani čestný gól.
Chlapci měli pozici daleko těžší. Již samotné skládání sestavy nebylo jednoduché, vzhledem k nemocem, zraněním a termínovou kolizí s hokejovým utkáním. Prvním soupeřem nám byl tým ZŠ Kaplice. Ve vyrovnaném zápase jsme zaslouženě vedli 2.0, ale dvě povedené střely nepokrytých hráčů soupeře v závěru utkání přinesly konečnou remízu 2:2. To znamenalo jediné – vyhrát druhý zápas proti silným Rokycanům a čekat, že Kaplice v závěrečném utkání nevyhraje, anebo bude mít horší skóre než my. Zápas začal ve vysokém tempu a soupeř se bohužel po naší chybě v rozehrávce ujal vedení 1.0. Honza Zoufalý pak vyrovnal a od té doby jsme byli lepší. Nepřibrzdili nás ani dvě vyloučení a vteřinu před koncem po dlouhém výhozu brankáře stanovil Honza Zoufalý konečné skóre na 4:1 pro nás. Když pak Kaplice prohrála s Rokycany 3:6, mohli jsme slavit historický dvojitý postup mezi šest nejlepších škol z ČR. Všem hráčům i hráčkám patří dík za bojovnost a nasazení, s jakým naši školu reprezentovali.
Republikové finále Sportovní ligy ZŠ ve florbalu se uskuteční v Praze na Chodově 19. – 20. 3. 2018.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Víceboj 
 Víceboj Víceboj
 
 
Ve čtvrtek 25. ledna 2018 se na 2. ZŠ škole konalo okrskové kolo dětí 1. stupně v Zimním víceboji. Naši školu reprezentovali Adéla Erbanová z 5.B, Lada Máková, Josef Vinš a Adam Uchytil ze 4.B, Laura Černíková, Zuzana Krejčíková, Štěpán Zderadička a Antonín Vinš ze 3.B. A bojovali velmi statečně. Obsadili v konkurenci osmi škol krásné druhé místo a zajistili si tím postup do okresního kola, které se bude konat 15. února. Navíc Josef Vinš byl vyhlášen nejlepším jednotlivcem v kategorii 4. - 5. tříd a Laura Černíková se Štěpánem Zderadičkou vyhráli v jednotlivcích kategorii 2. - 3. tříd. GRATULUJEME!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
  
Po vítězném tažení v okresních kolech florbalových turnajů ZŠ máme za sebou i krajská kola. Postup do dalších bojů se podařil ve třech kategoriích - starší dívky, mladší dívky, starší chlapci - jen mladší žáci se museli smířit s koncem turnaje. Děkujeme jim za reprezentaci školy a ostatním přejeme úspěch v dalším boji. Na snímku mladší žákyně po zisku krajského zlata v Kutné Hoře.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čtyřboj 
 
 
Diplom 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V pondělí 9. 10. 2017 proběhlo v okolí atletického stadionu v Kutné Hoře Krajské finále v přespolním běhu základních škol. V okresním kole si z naší školy vybojovala právo účasti tři družstva. V kategorii chlapců 3. - 5. třída jsme obsadili celkové 3. místo. Stejně se vedlo klukům v kategorii 6. – 8. třída. V nejpočetněji zastoupené kategorii dívek 6. - 8. ročník, skončilo naše družstvo těsně pod stupni vítězů, na čtvrtém místě. Všem závodníkům děkujeme za bojovné výkony v konkurenci nejlepších vytrvalců z celého Středočeského kraje.
 
Přespolní běh 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Florbal
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DiplomČtyřboj 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 Čtyřboj
 
Stránky pro tisk Vytvořit z článku PDF Poslat známému