1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Sobota, 20. října 2018
Svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 
 
Úspěchy 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čtyřboj 
 
 
 
Diplom 
 
 
Vynikajícího úspěchu se podařilo dosáhnout družstvu starších žáků na Finále poháru v atletickém čtyřboji. Na Republikovém finále v Opavě se družstvu ve složení Martin Hojný, Matěj Křováček, Honza Hofman, Matouš Vrabec a David Kožíšek, podařilo vybojovat stříbrné medaile za vynikající 2. místo. Soutěž byla nesmírně vyrovnaná a rozhodovala se až v závěrečné disciplíně – běhu na 1000 metrů. Tam si závodníci museli sáhnout až na dno sil. Pokud jsme chtěli uspět, museli se všichni kluci v závodě pohybovat na hranici svých osobních rekordů. Nakonec si někteří vytvořili svá nová maxima. Výborný výkon podali už na úvodní šedesátce (Křováček 7,64 s. a Kožíšek 7,90 s.), ve vrhu koulí Matěj Křováček bodoval s 13,74 m, ve skoku vysokém Honza Hofman skočil 162 cm a v běhu na 1000 metrů zaběhl Martin Hojný 2:56.17. Celkově družstvo v součtu překonalo o šest bodů magickou hranici 8000. Chlapcům gratulujeme a doufáme, že se jim bude dařit i nadále.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
 
Družstvo naší školy se ve středu 10. 10. 2018 zúčastnilo okresního kola O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ve florbalu smíšených družstev prvního stupně, které proběhlo na nové sportovní hale. V konkurenci pěti družstev naše družstvo obsadilo bronzovou příčku. Gratulujeme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Přespolní běh
 
 
Přespolní běh - krajské finále Kutná Hora 9. 10. 2018. Bez medailí jsme nepřijeli. Nejmladší dívky - 2. místo, nejmladší chlapci 1. místo, mladší dívky 1. místo, starší chlapci 3. místo. Blahopřejeme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podzim 
 
 V neděli 7. 10. 2018 se na Štěpánce konalo PODZIMNÍ PUTOVÁNÍ ZA ZVÍŘÁTKY. Školní akce pro naše nejmenší se nesla ve znamení různých soutěžních úkolů a procházky podzimním parkem. Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávené nedělní odpoledne a pedagogickému sboru prvního stupně za přípravu této akce. Těšíme se na další společná setkání.
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
Na základě předběžného zájmu o účast na školním zájezdu do Velké Británie bylo rozhodnuto, že se zájezd uskuteční a bude nabídnut pouze žákům osmého a devátého ročníku.
Informace o způsobu závazného přihlášení budou zákonným zástupcům předány prostřednictvím elektronické žákovské knížky. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sběr papíru 
 
  
 
 
 
 
 
  
 
Na základě rozhodnutí ředitele školy po projednání ve školním parlamentu je možné opět žádat o tzv. VIP kartičky pro předbíhače. Připomínáme, že jsou vydávány dojíždějícím žákům, aby mohli stihnout svůj spoj bez nutnosti čekání delší dobu na další.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K dispozici v sekci DOKUMENTY je aktualizovaný manuál pro práci s elektronickou žákovskou knížkou. EŽK poskytuje detailní přehled o průběhu a výsledcích vzdělávání žáka na naší škole. Neposkytuje jen přehled o klasifikaci, ale také informuje o absenci žáka, probíhaném učivu (pomocí náhledu do třídní knihy), školních akcích, mimořádnostech apod. Nedílnou součástí je komunikační systém (KOMENS) – jeden z prostředků komunikace mezi školou a rodiči nebo žáky. Pomocí něho je omlouvána též absence dle pravidel školního řádu. 
 
 
 
 
 
 
Stránky pro tisk Vytvořit z článku PDF Poslat známému