CIMG8678
Projekty
Aktuálně

Vybíjená

Ve čtvrtek 19. 4. 2018 se žáci pátého ročníku zúčastnili okresního kola ve vybíjené. Po dlouhých soubojích se svými vyrovnanými soupeři si vybojovali první místo a postupují do okresního kola do Benešova. Gratulujeme!

Oznámení rozhodnutí ve správním řízení o přijetí k povinné školní docházce po zápisu se otevře zde.

Děkujeme všem předškolákům a jejich rodičům za zájem o naši školu.

OVOV

Žáci naší školy se 10. 4. 2018 zúčastnili okresního kola soutěže Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Naše družstvo ve složení Milerová, Vávrová, Hašlarová, Dytrychová, Vorel, Ulrich, Kožíšek, Průšek se umístilo na druhém místě se ziskem 21 696 bodů. Před naše závodníky se dostal pouze tým z Gymnázia Dr. J. Pekaře, který získal 22 424 bodů. V bodování jednotlivců jednotlivých ročníků utekla ve své kategorii Davidu Kožíškovi bronzová medaile o pár bodů a umístil se na nepopulárním čtvrtém místě. Žáci mladší kategorie obsadili 1. - 4. místo, a to v pořadí Vrba, Ulrich, Průšek, Vorel. Jsou tak velkým příslibem do dalších bojů soutěže. Tereza Dytrychová získala stříbrnou medaili mezi dívkami, Nela Vávrová vyhrála mezi dívkami svoji kategorii, ve stejné pak vybojovala Veronika Milerová stříbro a v mladší kategorii děvčat získala třetí místo Natálie Kožušková. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

BLAHOPŘEJEME NAŠIM ŽÁKYNÍM K ZISKU ZLATÝCH MEDAILÍ V REPUBLIKOVÉM FINÁLE - V JEDNOM ŠKOLNÍM ROCE DVĚ REPUBLIKOVÁ VÍTĚZSTVÍ VE FLORBALU A K TOMU ZISK BRONZOVÝCH MEDAILÍ V REPUBLIKOVÉM FINÁLE ATLETICKÉHO ČTYŘBOJE JSOU HISTORICKÝM ÚSPĚCHEM. DĚKUJEME VŠEM SPORTOVCŮM ZA REPREZENTACI ŠKOLY.

Florbal

Projekt

Florbal

BLAHOPŘEJEME NAŠIM ŽÁKYNÍM K OBHAJOBĚ ZLATÝCH MEDAILÍ V REPUBLIKOVÉM FINÁLE SPORTOVNÍ LIGY ZÁKLADNÍCH ŠKOL VE FLORBALU

Čeps Cup

Obrovského úspěchu dosáhly naše žákyně z prvního stupně – v národním finále ZÁPAD florbalového turnaje Čeps Cup vybojovaly postup na superfinále, které se uskuteční 20. 4. 2018 v Ostravě. Ve skupině odehrálo naše družstvo 3 zápasy (ZŠ Měčín 4:6, 2. ZŠ Cheb 4:4, ZŠ Soběslav 4:0). Postoupilo do dalších vyřazovacích bojů z druhého místa. Ve čtvrtfinále narazilo na Smržovku. Tu jsme porazili 5:2 a v semifinále nás čekaly Strašecké zebry z Nového Strašecí. Po prohře 3:5 hrála děvčata zápas o 3. místo, ve kterém porazila pražskou ZŠ Dr. Edvarda Beneše 5:3.