1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Úterý, 28. března 2017
Svátek slaví Soňa,
zítra Taťána
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
skola v
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
 
Náš školní tým starších dívek vybojoval v republikovém finále Sportovní ligy ZŠ ve florbale Pohár ministryně školství 2017. Velká gratulace...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Projekt
 
Vzhledem k projektu UČITELÉ BEZ HRANIC je v pondělí 27. 3. a v úterý 28. 3. 2017 upraven rozvrh. Sledujte změny v suplování. Upravený úterní rozvrh se otevře také zde. 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Recitace Recitace
 
 
Ve dnech 14. - 15. 3. 2017 se postupující žáci ze školního kola recitační soutěže zúčastnili okresního kola Dětské scény na Gymnáziu Dr. J. Pekaře a slavili velký úspěch. V první kategorii se na místě postupujícím do krajského kola umístila Lillian Albrecht (3.C) a z druhé kategorie do krajského kola postoupila Sofie Anna Janebová (4.D). Blahopřejeme k úspěchu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Příběhy našich sousedů Příběhy našich sousedů
 
  
Projekt Příběhy našich sousedů, na kterém se podíleli naši žáci z osmého ročníku, vyvrcholil závěrečnou prezentací ve středu 15. 3. 2017. I když se naše týmy neumístily na předních místech, žáci si za práci na projektu zaslouží pochvalu. Do databáze pamětníků budou díky nim vloženy rozhlasové reportáže o Marii Rypáčkové a Václavu Bečvárovském. Více informací na facebooku školy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zimní soustředění 
 
Díky zimě bohaté na sněhovou nadílku máme v tomto školním roce úspěšně za sebou tři lyžařské výcviky - zimní soustředění. Zázemí nám poskytla se vším komfortem bouda Hadovka v krkonošských Vítkovicích. Na skvělé podmínky pro sjezdové lyžování i výcvik na běžkách mohou žáci s radostí vzpomínat.
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
Sběr 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
 Zápis
 
Zápis na naší škole se skládá z motivační i formální části. Bližší informace k zápisu jsou uvedeny zde. Prosím, věnujte pozornost změně týkající se odkladu školní docházky. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ředitelské volno 
  
 
 
 
 
 
 
 
 Volné místo 
 
   

 
 
 
 
 
 
   
Poděkování