1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Pondělí, 24. října 2016
Svátek slaví Nina,
zítra Beáta
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
vanoce3
slav podzimi 70
Projekty
Aktuálně


 
 
 
Dýňování 
 
 
Zaplněná školní jídelna rodiči a dětmi zažila ve čtvrtek 20. 10. 2016 dýňování. Školní družina si opět připravila tuto oblíbenou akci. Žáci naší školy se svými rodiči vydlabávali velké i malé dýně, které společně dotvoří výzdobu školy. Během odpoledne si mohli žáci také zasoutěžit nebo si nechat namalovat různé motivy na obličej či jiné části těla. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společné akce. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
 
Ve středu 19. 10. 2016 proběhl ve sportovní hale v Mladé Boleslavi florbalový turnaj „ O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE“, žáků 4. – 5. tříd. Naše družstvo zdolalo nejprve 7:0 ZŠ Dobrovice, pak 4:0 8. ZŠ Mladá Boleslav a v semifinále 1:0 ZŠ Dolní Bousov. V boji o 1. místo a zároveň postupu do krajského kola na nás čekal výběr 3.ZŠ, tvořený převážně mladými hokejisty. V bojovném a tvrdém utkání jsme nakonec podlehli 1:3 a radovali se ze zisku poháru a stříbrných medailí. Smíšené družstvo naší školy tvořili: Ulrich, Zajíc, Vorel, Venera, Pivoňka, Chmelař, Cigánek, Vacek, Kulíšek, Havelka, Hyková, Volfová a Heřmanská. Děkujeme všem za reprezentaci školy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Podzim
 
 
 
Stovka dětí prvního stupně se v neděli 16. 10. 2016 zúčastnila Podzimního putování se Šestkou. Pro žáky byla v parku Štěpánka přípravena celá řada pohádkových soutěží, ve kterých dokázali své dovednosti a znalosti. V cíli - na školní zahradě si mohli společně s rodiči opéct vuřty, relaxovat nebo si pohrát s kamarády. Děkujeme všem organizátorům z řad našich paní učitelek a rodičům za přízeň a podporu při společných akcích.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Družba 
 
 
Ve dnech 4. – 6. 10. 2016 navštívili naši školu žáci ze slovenského Pezinku. Přijeli za svými kamarády z pátých tříd, kterým tak oplatili letošní návštěvu. Páťáci si se svými třídními učitelkami připravili společnou návštěvu firemního muzea Škoda Auto nebo liberecké IQlandie. Užili si také večerní prohlídku našeho města, vypouštění balonků štěstí v symbolických barvách nebo večerní diskotéku. V závěru samotného pobytu slovenských dětí byla připravena prohlídka hlavního města ČR – Prahy. Děkujeme všem za podporu při realizaci tohoto družebního setkání.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kolín 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Třídní schůzky
 

 
 
 
 
 
 
Volno 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Informace 
 
 Informace
 
 
Informace