Projekty
Aktuálně

Pozvánka

Soutěž

V úterý 14. 11. 2017 se na naší škole konal již desátý ročník Překážkové dráhy pro mateřské školy. Do akce se zapojilo celkem šest družstev  - z MŠ Laurinka, MŠ Štěpánka, MŠ Duha a z MŠ Stonožka. Tým dětí z naší mateřské školy Stonožka obhájil vítězství z minulého ročníku a stal se vítězem. Děkujeme všem dětem z mateřských škol za účast a za své vynikající sportovní výkony.

Překážková dráha

Florbal

Ve středu 8. 11. 2017 proběhl v Mělníku finálový turnaj ve florbalu 5+1 smíšených družstev „O pohár hejtmana Středočeského kraje“. Z okresu Mladá Boleslav si postup vybojovalo družstvo naší školy. Na turnaji se sešli vítězové okresních kol. Turnaj byl rozdělen do čtyř skupin. Na náš tým čekala skupina D, kterou družstvo nakonec vyhrálo. Ve čtvrtfinále porazili naši žáci družstvo z Černošic 4:3 a postoupili do bojů o medaile. V semifinále jsme však podlehli družstvu Kladna 4:2 a čekal nás boj o bronz. Zde jsme porazili místní školu z Mělníka 2:1 a získali pro Mladou Boleslav 3. místo. Všem hráčům a hráčkám děkujeme za sportovní reprezentaci školy a města. Dívky i chlapce čekají další florbalové boje – tentokrát v oddělených turnajích ČFbU Čeps Cup.

Golden Spike Chlum

Třídní schůzky

Pezinok

Součástí spolupráce mezi naší školou a partnerskou ZŠ Jána Kupeckého ze slovenského Pezinku jsou vzájemné návštěvy. Jednu takovou zažila 18. - 20. 10. 2017 třída 7.A. Žáci si prohlédli Pezinok, společně s místními šesťáky absolvovali vzdělávací program v Malokarpatském muzeu a v odpoledních hodinách relaxovali v termálním akvaparku v Senci. Večer si společně zasportovali nebo zasoutěžili v připraveném kvízu. Slovenské škole se sluší poděkovat za připravený program a poskytnutí veškerého zázemí. Poslední den návštěvy Slovenska strávila 7.A v Bratislavě. Nejdříve se vydala s průvodcem historickým centrem hlavního města, po poledni pak žáky čekal třídní den a aktivity v nové Jump Aréně, kde si užili řádění na různých trampolínách. Děkujeme také našemu sponzorovi za spolufinancování této akce.