1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Čtvrtek, 26. listopadu 2015
Svátek slaví Artur,
zítra Xenie
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
DSCN1133
IMG
Projekty
Aktuálně


 
 
 
 
  V pátek 20. 11. 2015 zažili žáci školy netradiční aktivitu - výměnu učitelů. V tento den předstoupili před naše žáky učitelé z partnerské ZŠ Jána Kupeckého ze slovenského Pezinku. Společný projekt UČITELÉ BEZ HRANIC měl za cíl oživení výuky a seznámení se s naším blízkým sousedem a jeho jazykem. Děti prožily například zážitkovou hodinu hudební výchovy, nové sportovní aktivity v tělesné výchově, chemické pokusy nebo výuku cizích jazyků. Ve stejný den strávili společné chvíle žáci pezinské školy s našimi pedagogy. Vzájemná spolupráce mezi školami trvá již 15 let a je založena na společných setkáních, výměně zkušeností, inspiraci a společném dopisování, výletech nebo exkurzích.
 
Děkujeme všem za realizaci uvedeného společného projektu.
 
 
Výměna
 
 
Výměna Výměna
Výměna 
 
 
Bližší informace také v reportáži Boleslavského deníku zde. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozvánka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ředitel školy podle §24 školského zákona vyhlašuje pro žáky školy na pondělí a úterý 21. a 22. 12. 2015 ředitelské volno z technických důvodů. V tyto dny nebude v provozu ani mateřská škola, ani školní jídelna. Zákonní zástupci žáků budou informováni prostřednictvím žákovských knížek. Děkujeme za pochopení.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vybraní žáci osmého a devátého ročníku zavítali ve dnech 25. – 31. října 2015 do Velké Británie. Cílem vzdělávacího pobytu bylo nejenom procvičení anglického jazyka, ale také poznávání a objevování krás tohoto evropského státu. Naši žáci byli ubytování v hostitelských rodinách na jižním pobřeží Anglie, v městě Eastbourne. Zde také v dopoledních hodinách navštěvovali kurz angličtiny na soukromé škole Eastbourne College. Během odpoledne poznávali zajímavá místa hrabství Východní Sussex – útesy Beachy Head a Seven Sisters, město Brighton s centrem mořského života, nebo také pohádkový hrad Hever. Pomyslným zlatým hřebem celého zájezdu byla dvoudenní prohlídka hlavního města Londýna se všemi nejznámějšími pamětihodnostmi a zajímavými místy. Děti zažily výhled z atrakce London Eye nebo jízdu běžnými dopravními prostředky – double-decker či přeplněné metro v páteční dopravní špičce. Celý zájezd probíhal v příjemné atmosféře a žáci si s sebou vezou nepřeberné množství zážitků. Celá akce byla hrazena školou a podpořena z prostředků EU – OPVK.
 
VB