1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Úterý, 26. září 2017
Svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
senior 44
DSC 0094
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 
Sběr papíru 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čtyřboj 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Teribear 2017
 
 
Děkujeme všem žákům za podporu projektu Teribear hýbe Mladou Boleslaví v hodinách tělesné výchovy i během volného času.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Projekt 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Po postupu z červnového krajského kola se naši žáci zúčastnili ve dnech 8. – 9. září 2017 republikového finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů v Brně. Tým ve složení Barbora Chaloupková, Lenka a Pavla Sajdlovy, Tereza Andělová, Michal Brožek, Jan Hofman, Roman Moc a Ondřej Tomšík spolu s Tomášem Vorlem, který soutěžil ve své kategorii za jednotlivce, si v moravské metropoli užil nabitý sportovní a společenský program. Mezi hvězdami, olympioniky a známými osobnostmi naši žáci prožili ve sportovním areálu VUT nevšední chvíle. V republikovém finále v desetiboji OVOV skončil náš školní tým v nabité konkurenci nakonec na celkovém 31. místě. V silových soutěžích se nám příliš nedařilo, ostudu jsme však svými výkony určitě neudělali. V atletických disciplínách zabodovala Barbora Chaloupková – v hodu míčkem získala prvenství (54,25 metrů), v dálce se umístila na druhém místě (5,01 metrů), dále pak v hodu medicinbalem na pěkné páté pozici a v trojskoku z místa nenašla přemožitele (7,53 metrů) – to vše v konkurenci s více než stovkou závodnic z celé republiky. Její součet bodů ji zařadil na celkové 19. místo. Individuálního úspěchu dosáhl i Ondřej Tomšík v trojskoku, když se umístil v první desítce nejlepších. Tomáš Vorel z šestého ročníku, soutěžící za jednotlivce, se umístil v republikovém finále ve své kategorii na pěkném šestnáctém místě, hod míčkem svým výkonem 47,75 metrů dokonce vyhrál.
 
OVOV 
 
Žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme všem velké sportovní úspěchy. 
 
 
OVOV 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vážení rodiče a žáci, od začátku školního roku 2017/2018 bude platit školskou radou schválený nový školní řád, který upravuje užívání mobilních telefonů ve škole, zpřehledňuje informace týkající se omlouvání žáka a informuje o zavedení elektronické žákovské knížky a žákovského zápisníku. Viz sekce Dokumenty.
 
 
Rodiče žáků prvních tříd, šestých tříd a nových žáků obdrží nově vygenerovaná hesla do elektronické žákovské knížky. Aktualizovaná pomůcka pro orientaci v elektronické žákovské knížce je v sekci Dokumenty. 
 
 
 
 
 

 
 
  
 
 
 
 
 
ředitelské volno