1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
SmartClass+ ze školy
SmartClass+ z domova
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Čtvrtek, 15. listopadu 2018
Svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 
Suit Up 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Informace 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Logo 
 
 
 
Vážení rodiče, žáci a přátelé školy, jak již bylo avizováno, projekt 100 let republiky odstartoval také aktivity k 50. výročí školy. V tomto jubilejním roce bude připraveno několik akcí, které nám tyto kulaté narozeniny připomenou. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Projekt 
 
V pátek 26. 10. 2018 žáci prvního stupně naší školy netradičně oslavili 100. výročí vzniku Československa. Čtvrťáci si v dobových kostýmech připravili pro své mladší spolužáky zajímavé činnosti k historii našeho státu a páťáci je jimi provedli. Školou tak procházely nadšené hloučky dětí, které si vyzkoušely např. psaní dobovým perem, kreslení vlajky po slepu, zábavnou jízdu školním autobusem nebo útěk přes hranice. Žáci si také připomněli významné osobnosti naší republiky i školy. Prvorepublikovou atmosféru vytvořily svými dobovými kostýmy i paní učitelky. Všichni žáci si zaslouží velikou pochvalu, protože po celou dobu akce se chovali velmi ukázněně, ve skupinách se navzájem podporovali a starší byli oporou mladším. Zároveň tato akce také symbolicky odstartovala aktivity k 50. výročí založení naší školy. 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Slovensko 
 
Slovensko 
 
 
Žáci 9.B se ve dnech 24. - 26. 10. 2018 vydali po stopách historie našeho státu. Společně se žáky naší partnerské školy ze slovenského Pezinku zavítali na místa spjatá s dějinami naší země - v Brezové pod Bradlom se poklonili památce Milana Rastislava Štefánika, v Topolčiankách si zase připomněli osobnost prezidenta Masaryka. Na závěr pobytu na Slovensku zhlédli nový film Dubček věnovaný další osobnosti společné československé historie.   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vážení rodiče a žáci, vzhledem k nečekaným technických problémům a problémům s celkovou kalkulací jsou zatím pozastaveny přípravy výdeje dopoledních svačin. Za uvedené komplikace se omlouváme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na základě rozhodnutí ředitele školy po projednání ve školním parlamentu je možné opět žádat o tzv. VIP kartičky pro předbíhače. Připomínáme, že jsou vydávány dojíždějícím žákům, aby mohli stihnout svůj spoj bez nutnosti čekání delší dobu na další.
 
V současné době nejsou vydávány kartičky dětem, které jsou přihlášeny do družiny, nebo z důvodu školního kroužku. Snahou je nalézt organizační opatření vzhledem k velkému množství strávníků školní jídelny. Děkujeme za pochopení a strpení. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Třídní schůzky 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Úspěchy 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čtyřboj 
 
 
 
Diplom 
 
 
Vynikajícího úspěchu se podařilo dosáhnout družstvu starších žáků na Finále poháru v atletickém čtyřboji. Na Republikovém finále v Opavě se družstvu ve složení Martin Hojný, Matěj Křováček, Honza Hofman, Matouš Vrabec a David Kožíšek, podařilo vybojovat stříbrné medaile za vynikající 2. místo. Soutěž byla nesmírně vyrovnaná a rozhodovala se až v závěrečné disciplíně – běhu na 1000 metrů. Tam si závodníci museli sáhnout až na dno sil. Pokud jsme chtěli uspět, museli se všichni kluci v závodě pohybovat na hranici svých osobních rekordů. Nakonec si někteří vytvořili svá nová maxima. Výborný výkon podali už na úvodní šedesátce (Křováček 7,64 s. a Kožíšek 7,90 s.), ve vrhu koulí Matěj Křováček bodoval s 13,74 m, ve skoku vysokém Honza Hofman skočil 162 cm a v běhu na 1000 metrů zaběhl Martin Hojný 2:56.17. Celkově družstvo v součtu překonalo o šest bodů magickou hranici 8000. Chlapcům gratulujeme a doufáme, že se jim bude dařit i nadále.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
 
Družstvo naší školy se ve středu 10. 10. 2018 zúčastnilo okresního kola O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ve florbalu smíšených družstev prvního stupně, které proběhlo na nové sportovní hale. V konkurenci pěti družstev naše družstvo obsadilo bronzovou příčku. Gratulujeme.