1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
SmartClass+ ze školy
SmartClass+ z domova
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Pátek, 25. května 2018
Svátek slaví Viola,
zítra Filip
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
P3272976
svicka 13
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 
 
Informace o volných pracovních pozicích naleznete zde.
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pohár rozhlasu 
 
Pohár rozhlasu 2018 - krajské kolo - účast ve čtyřech kategoriích a medailové úspěchy ve čtyřech kategoriích - starší dívky a starší chlapci 1. místo, mladší dívky a mladší chlapci 2. místo
 
Děkujeme za reprezentaci školy!!! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Štafetový pohár 
 
Štafetový pohár 2018 -  krajské kolo ve Vlašimi - 3. místo. Blahopřejeme žákům prvního stupně.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Olympiáda Olympiáda
 
 
10. května 2018 se na naší škole opět konala ATLETICKÁ OLYMPIÁDA pro děti z 1. – 5. tříd. Z každé třídy bylo vybráno 5 děvčat a 5 chlapců, kteří soutěžili o medaile v hlavních disciplínách – v běhu na 50 metrů, v hodu kriketovým míčkem a ve skoku dalekém. Dalších 8 disciplín bylo i pro jejich ostatní spolužáky.
Mezi prvňáky zvítězili Ema Krausová z 1. A a Adam Syrovátka z 1. B, mezi druháky Tereza Hrdličková z 2. C a Šimon Drobniak z 2. B, mezi třeťáky Zuzana Krejčíková a Štěpán Zderadička, oba z 3. B. Mezi čtvrťáky byli nejlepší Lada Máková a Josef Vinš ze 4. B a mezi páťáky Veronika Čížová z 5. A a Erik Dzupina z 5. B.
Proběhla i soutěž mezi třídami v ročnících. Zvítězily třídy 1. A, 2. A, 3. B, 4. B a 5. A.
Ceny pro jednotlivce zajistil Český olympijský výbor, medaile zakoupilo Sdružení rodičů a přátel školy a při vyhlášení výsledků asistovali tři členové mistrovského florbalového týmu Mladé Boleslavi.
Dík patří paním učitelkám, počasí, ale hlavně dětem!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vzhledem ke zhodnocení kapacity školy po přijímacím řízení na víceletá gymnázia jsme přistoupili k náboru žáků budoucího 6. ročníku 2018/2019 do třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy.
 
Bližší informace k náboru do třídy s rozšířenou výukou TV jsou uvedeny zde. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Upozorňujeme rodiče, že kroužek KLUB VOLNÉHO ČASU již od příštího školního roku nebude fungovat. Dle kapacity školní družiny bude pravděpodobně několik volných míst pro žáky budoucího čtvrtého ročníku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Projekt Projekt
Projekt Projekt
 
V týdnu od 23. 4. do 27. 4. 2018 probíhal na škole již třetí ročník projektu pod názvem UČITELÉ BEZ HRANIC. Společná akce s partnerskou ZŠ Jána Kupeckého ze slovenského Pezinku opět přinesla oživení výuky a také seznámení se s naším blízkým sousedním státem a jeho jazykem. Tentokrát nejprve přijeli pedagogové z Pezinku za námi do Mladé Boleslavi. Žáci s nimi zažili netradiční výtvarné aktivity, vlastivědu, nebo výuku o Slovensku v ruštině či angličtině. O velké přestávce byly připraveny slovenskými kolegy také pohybové aktivity na dvoře školy. Při příležitosti tzv. výměny učitelů odeslaly děti i dopisy slovenským kamarádům a v některých třídách společně navázaly kontakt s třídami z Pezinku. V druhé polovině týdne odjeli boleslavští učitelé na Slovensko. Zde si především na druhém stupni zkusili, jaké to je vyučovat slovenské žáky v češtině.
 
Součástí tohoto společného projektu byl i výběrový zájezd dvaceti deváťáků, kteří byli zařazeni do výuky v Pezinku během čtvrtečního dopoledne. Během hodiny tělesné výchovy si zahrály dívky proti slovenským volelejbal, chlapci kopanou. Pro naše žáky byla připravena návštěva soutěžní výstavy výtvarných prací Kupeckého svet v Malokarpatském muzeu, do které se zapojili i žáci naší školy, odpolední výlet do termálního akvaparku v Senci a páteční dopolední procházka hlavním městem Slovenska Bratislavou. Škoda že nám finanční stránka nedovolila účast i dalším deváťákům, kteří by zažili tak bezproblémový pohodový výlet se svými spolužáky. Děkujeme ještě jednou slovenským kolegům za vzájemnou spolupráci a pohostinnost.
 
Více také na TV Pezinok. 
 
Projekt Projekt