1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
SmartClass+ ze školy
SmartClass+ z domova
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Neděle, 16. prosince 2018
Svátek slaví Albína,
zítra Daniel
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 
PF 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Akademie 
 
 
Před akademií bude možné zakoupit výrobky, předměty a pozornosti našich žáků - výtěžek (ať už jakýkoli) bude věnován nadaci PARAPLE. Touto akcí se opět připojujeme k projektu Schools United - tentokrát jako DOBRÝ SKUTEK VE ŠKOLE. O formě podpory rozhodl na svém jednání školní parlament. Děkujeme všem. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Golden Spike Chlum 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ředitelské volno 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hrdá škola 
 
 HRDÁ ŠKOLA - SUIT UP DEN - žáci společně s učiteli tak formálním oblečením vyjádřili sounáležitost se svojí školou a připojili se k projektu Schools United.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pezinok Pezinok
Pezinok 
 
 Na sklonku listopadu zavítali do Mladé Boleslavi žáci ZŠ Jána Kupeckého ze slovenského Pezinku. Ve středu 21. 11. 2018 se zapojili s našimi do výuky dle rozvrhu sedmáků a osmáků. Odpoledne se vypravili na Ještěd a s žáky 8.A, se kterými se poznali již loni, zavítali také do liberecké IQlandie. Společně pak přespali ve škole. Ještě před tím však soutěžili v připraveném AZ kvízu na téma Česko – Slovensko. Vědomostní hra skončila remízou. Na závěr partnerské návštěvy byla připravena procházka Mladou Boleslaví a exkurze do muzea firmy Škoda Auto. Děkujeme za návštěvu a posíláme pozdravy na Slovensko.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
Ve středu 21. 11. 2018 proběhl v Mladé Boleslavi finálový turnaj ve florbalu Středočeského kraje – prvního stupně základních škol. Sjela se na něj vítězná družstva okresních kol z celého kraje. Družstvo naší školy se probojovalo až do finále a v něm porazilo ZŠ Jesenice 4:1. Všem hráčům a hráčkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy a Mladé Boleslavi.
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
Inzerát 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nové rozvrhy hodin platné od 26. 11. 2018 pro všechny třídy jsou k dispozici zde. 
 
 
 
 
   

  
 
 
 
 
 
 
Logo 
 
 
 
Vážení rodiče, žáci a přátelé školy, projekt 100 let republiky odstartoval také aktivity k 50. výročí školy. V tomto jubilejním školním roce bude připraveno několik akcí, které nám tyto kulaté narozeniny připomenou.