1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Středa, 7. prosince 2016
Svátek slaví Ambrož,
zítra Květoslava
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
DSC01519
Projekty
Aktuálně


 
 
 
 
Akademie 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mikuláš 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Advent 
 
 
Dne 1. 12. 2016 jsme s vybranými žáky druhého stupně navštívili Vídeň. Náš poznávací výlet začal v Schönbrunnu, kde jsme se dozvěděli informace z historie rodu Habsburků. Potom jsme pokračovali do centra Vídně. Zde nám průvodce ukázal nejdůležitější historické památky. Zlatým hřebem dne byla návštěva nejstaršího adventního trhu, na kterém jsme načerpali vánoční atmosféru. Během našeho výletu jsme získali mnoho poznatků o historii a zároveň jsme procvičili cizí jazyk při nakupování suvenýrů a pamlsků. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Strom 
 
 
Prostranství před školou se ve čtvrtek podvečer 1. 12. 2016 zaplnilo rodiči, aby si poslechli adventní pásmo písní a koled v podání žáků naší školy. Během vystoupení došlo i na rozsvěcení vánočního stromu před školou. Všichni se mohli zahřát horkým čajem a zakousnout do voňavé vánočky. Děkujeme dětem i organizátorům za navození vánoční atmosféry.   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Úspěch
 
 
Projekt 
 
 
Fantastického úspěchu dosáhli naši žáci v soutěži firmy Škoda Auto - Mladí designéři 2016. Čtvrtý ročník této soutěže probíhal od konce jara 2016 do slavnostního vyhlášení, které se konalo v úterý 29. 11. 2016 ve firemním muzeu Škoda Auto. Na společném projektu pracovali minulý školní rok žáci prvního stupně. Ten byl vystaven během léta a podzimu na různých místech České republiky. Díky obdržené hlavní ceně veřejnosti se podařilo žákům získat pro školu příspěvek ve výši 30 000,- Kč. Děkujeme všem, kteří se na projektu podíleli, a blahopřejeme k obrovskému úspěchu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ve sportovní hale v Benátkách nad Jizerou se uskutečnila okresní kola ve florbalu chlapců kategorie III. a IV. Nejprve hráli starší žáci ve složení A. Vrba, Diviš, Vyhnánek, Hojka, Sobotka, Zlámal, Martoš a Kolátor. Družstvo, až na drobné zakolísání, kdy v semifinále porazilo domácí Benátky na samostatné nájezdy, prošlo turnajem hladce a zajistilo si postup do krajského kola. To se koná 12. 12. 2016 v Čelakovicích.
O týden později prošli turnajem ještě ve větší pohodě mladší žáci, kteří všech šest zápasů vyhráli při skóre 29:0. Tým tvořili Tomšík, Sommer, Vrabec, Němeček, Horák, Drbout, Zoufalý, Korolevyč a Plíšek. Krajské kolo této kategorie se uskuteční 8. 12. 2016 v Praze – Braníku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poděkování