1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Pátek, 19. ledna 2018
Svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
buben 67
IMG 20160601 103924
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 
  
  
Organizační pokyny k novému systému vyzvedávání dětí ze školní družiny
 
Žáci jsou ze školní družiny vyzvedáváni pomocí čipů, za které zákonní zástupci zaplatí vratnou zálohu 100,- Kč/1 kus, nebo žáci odchází sami s vědomím a souhlasem zákonného zástupce. Čipové zařízení je umístěno u hlavního vchodu do školy. Součástí je i zobrazovací zařízení ve vestibulu, které informuje rodiče o procesu vyzvedávání (v případě poruchy zařízení je vyzvedávání řešeno operativně pomocí zvonku školní družiny, rodiče jsou informování o této skutečnosti u hlavního vchodu).
 
Doba, kdy mohou žáci odcházet ze ŠD, je v 12.30 – 13.30 hod., 14.30 - 17.00 hod. Mimo uvedenou dobu nebude zařízení přijímat žádné požadavky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kutná Hora 
 
Po vítězném tažení v okresních kolech florbalových turnajů ZŠ máme za sebou i krajská kola. Postup do dalších bojů se podařil ve třech kategoriích - starší dívky, mladší dívky, starší chlapci - jen mladší žáci se museli smířit s koncem turnaje. Děkujeme jim za reprezentaci školy a ostatním přejeme úspěch v dalším boji. Na snímku mladší žákyně po zisku krajského zlata v Kutné Hoře.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GSCH 
 
Již šestý ročník prestižního a náročného školního závodu Golden Spike Chlum se uskutečnil ve středu 6. 12. 2017. Zimní kros o zlatou tretru se tentokrát konal v těžkém bahnitém terénu se stovkou závodníků na startu. Pro vítězství si doběhly Karolína Pošepná z mladších žákyň a Adéla Čadová z žákyň starších. Mezi mladšími chlapci zvítězil Ondřej Hon, za starší pak Jakub David. Nutno podotknout, že Adéla a Jakub zvítězili již počtvrté a v tuto chvíli patří k rekordmanům soutěže. Medailisté si odnesli tentokrát hodnotnou poukázku na sportovní zboží. Závodu se zúčastnili již tradičně i žáci z partnerské školy Jána Kupeckého ze slovenského Pezinku, vzhledem k vybranému termínu dorazila i mikulášská družina, která všechny účastníky obdarovala malým občerstvením. Děkujeme všem žákům za předvedené výkony a partnerům a patronům akce, kteří podpořili závod, za jejich podporu.
 
 
 
Výsledky závodu naleznete pod tímto odkazem.