1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Neděle, 19. února 2017
Svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
DSC 0818
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 
POZOR! Omlouváme se za problémy vzniklé z přechodu na jiný typ zabezpečení  - v elektronické žákovské knížce a webové aplikaci nemusí být všechny součásti plně funkční. Na plném zprovoznění se stále pracuje. Děkujeme za pochopení.
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
 
Golden Spike Chlum 
 
 
V náročných extrémních podmínkách se v úterý 31. 1. 2017 uskutečnil již 5. ročník školního závodu Golden Spike Chlum. Na krásné zasněžené trati, avšak při nevlídném počasí soupeřila stovka závodníku z řad žáků druhého stupně. V cíli je podpořil tradiční patron závodu, první náměstek mladoboleslavského primátora Jiří Bouška, na dálku závod sledoval a naše žáky pozdravil olympionik Lukáš Melich, který se bohužel nemohl ze zdravotních důvodů osobně zúčastnit. Závod také absolvovala skupinka žáků ze slovenské partnerské školy z Pezinku. Na pomyslném nejvyšším stupni stanuli Veronika Habová, Matouš Vrabec, Adéla Čadová a Jakub David. Všem vítězům blahopřejeme a ostatním žákům a žákyním děkujeme za účast a za odhodlání vydat své veškeré síly v tomto těžkém závodě. Na závěr akce se žáci na Chlumu zahřáli horkým čajem, obdrželi i svůj výpis pololetního vysvědčení a vydali se relaxovat do plaveckého bazénu nebo sportovat do nové haly.

Celý závod sledovala i kamera České televize, která přinesla reportáž na ČT sport.

Výsledky jsou uvedeny na sportchallenge.cz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Zápis
 
Zápis na naší škole se skládá z motivační i formální části. Bližší informace k zápisu jsou uvedeny zde. Prosím, věnujte pozornost změně týkající se odkladu školní docházky. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skřítek 
 
Hledání skřítka Šesťáčka je již tradiční povánoční akcí na naší škole. Ve středu 8. 2. 2017 tu bylo pro děti připraveno několik úkolů, ve kterých si předškoláci nebo naši nejmenší vyzkoušeli své znalosti a dovednosti. Na závěr se každé z dětí osobně seznámilo se skřítkem Šesťáčkem, který jim také předal odměnu za úspěšné splnění všech úkolů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vítězstvím v Liberci 2. 2. 2017 si starší žákyně vybojovaly postup mezi nejlepší týmy v ČR. Florbalové finále Sportovní ligy ZŠ o Pohár ministryně školství se koná v březnu v Plzni. Budeme držet palce.
 
Liberec 
 
Liberec 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Matematická olympiáda 
 
 
Dne 24. 1. 2017 se náš deváťák Šimon Dutý zúčastnil okresního kola Matematické olympiády a umístil se na krásném druhém místě. Děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k úspěchu.
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
 V úterý 24. 1. 2017 se v hale Tatranu v Praze – Střešovicích uskutečnilo Krajské finále Středočeského kraje ve florbalu chlapců 4. – 5. tříd. Družstvo naší školy nejdříve remizovalo s Kutnou Horou 5:5 a poté rozdrtilo Nymburk 15:0. Další soupeř z Velimi nám podlehl 7:4 a nakonec nás čekalo dosud neporažené družstvo Votic. Pokud jsme chtěli postoupit do finále, museli jsme je porazit. To se podařilo a po výborném výkonu bylo závěrečné skóre 9:1 v náš prospěch. Ve finále jsme narazili na hokejisty z Kolína. Byl to tvrdý zápas, ve kterém se nám bohužel nepodařilo vyrovnat se stylem hry soupeře, a podlehli jsme 2:5. Tím nám jen těsně unikl postup do Národního finále., ale s výkonem jsme mohli být spokojeni a odvezli si pohár za 2. místo. Všem hráčů děkujeme za vzornou reprezentaci. Družstvo tvořili: Zajíc, Ulrich, Vorel, Venera, Vacek, Chmelař, Pivoňka, Kulíšek a Havelka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Volné místo 
 
   

 
 
 
 
 
 
   
Poděkování