1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Čtvrtek, 25. května 2017
Svátek slaví Viola,
zítra Filip
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
P6010037
Projekty
Aktuálně
 
 
 
  
 
 
Výsledky náboru do třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy jsou zveřejněny zde. Na jednotlivé výkony se můžete podívat zde. Děkujeme za zájem o naši školu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Michal 
 
 
 17. 5. 2017 se čtyři žáci naší školy zúčastnili okresního kola Pythagoriády. Michal Svárovský (8.B) se umístil na výborném děleném prvním místě. Gratulujeme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vlašim 
 
 Dne 17. 5. 2017 se vybraní žáci prvního stupně zúčastnili krajského kola Štafetového poháru ve Vlašimi. Skončili na krásném 6. místě. Díky doprovodným disciplínám si Tomáš Vrba přivezl medaili z hodu medicinbalem a ze skoku do dálky a Tomáš Vorel medaili ze skoku do dálky. Gratulujeme! Na snímku s patronkou soutěže Ludmilou Formanovou.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Velkého úspěchu dosáhli naši žáci druhého stupně na atletickém poli. V okresním kole Poháru rozhlasu 2017 zvítězil výběr žáků ze sportovních i nesportovních tříd ve všech čtyřech kategoriích. Blahopřejeme a držíme palce v dalších bojích.
 
 
Pohár rozhlasu 
 
 
 
Pohár rozhlasu
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Spolupráce rodičů a školy prostřednictvím Spolku rodičů a přátel ZŠ a MŠ má další hmatatelný výsledek. Na členské schůzi před třídními schůzkami 19. dubna 2017 byl mimo jiné schválen nákup nového dataprojektoru pro učebnu zeměpisu. Předseda spolku Martin Dědek předal vedení školy nový dataprojektor EPSON ve čtvrtek 4. května 2017. Žáci školy tak budou mít možnost opět sledovat učební materiály prostřednictvím promítání. Původní dataprojektor se totiž nenávratně porouchal a v rozpočtu školy od jejího zřizovatele se potřebné prostředky nepodařilo nalézt. Zafungoval tedy Spolek rodičů a přátel ZŠ a MŠ, jehož základní funkcí je pomáhat škole z prostředků vybraných sběrem papíru, bylin či příspěvky od rodičů. Děkujeme! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čarodějnice 
 
Čarodějnice Čarodějnice
 
 
Na konci měsíce dubna dorazily do školy čarodějnice. V pátek 28. 4. 2017 se na prvním stupni konal Čarodějnický rej. Děti se mohly zúčastnit několika třídních soutěží. Jednotlivé aktivity byly veskrze velmi strašidelné. Muselo se prolézt smrtící pavučinou, uvařit čarodobrou polévku, lovit z tajemného obsahu suroviny pro babí polévku, projít pavoučí stezkou a splnit další čarodějné úkoly. Oblíbenou disciplínou byl famfrpál. Každá třída si také odnesla diplom Řádu čarodějnic a mohla si za odměnu opéct na ohýnku na školní zahradě buřty. Velké poděkování si zaslouží čarodějnice a čarodějové z pátého ročníku, kteří čarodějnický den pod vedením velkých třídních čarodějek pro své spolužáky připravili.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Poděkování