1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Úterý, 17. ledna 2017
Svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
DSC 0074
plav div per 46
Projekty
Aktuálně


 
 
 
  
 
 
Návštěva 
 
 Ve čtvrtek 12. 1. 2017 uvítala naše škola delegaci z finského města Vantaa, která je v Mladé Boleslavi na partnerské návštěvě. Žáci osmého a devátého ročníku měli možnost s hosty komunikovat v anglickém jazyce a dozvědět se mnoho zajímavých informací o Finsku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tři králové 
 
V pátek 6. ledna 2017 navštívili školu Tři králové. Mudrci z Východu požehnali v každé třídě a svou formuli žehnání také tradičně zapsali K†M†B.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adopce 
 
 
Třída 6.A se v rámci předmětu VýO zapojila do projektu Adopce na dálku. Přes Arcidiecézní charitu Praha adoptovala šestiletou indickou dívku jménem Krishel Menezes.
 
Krishel pochází z méně početné rodiny, pilně se učí a je snaživá. Nejvíce ji baví anglický jazyk a kreslení. Ráda by se jednou stala učitelkou. Rodina se nachází v takové životní situaci, kdy by si nemohla dovolit držet své obě děti na škole, proto byla Krishel zařazena do projektu Adopce na dálku. Holčičce Krishel přispíváme částkou 4900 Kč/rok. Podpora adoptovaného dítěte zahrnuje financování nákladů na vzdělávání (školné, školní pomůcky, školní uniforma, v případě potřeby pobyt na internátu, doučování), mimoškolní aktivity a zdravotní péči. V průběhu podpory by nám měly od Krishel přijít 2 dopisy (první dopis bychom měli obdržet do 4 měsíců od počátku adopce). Rovněž by nám měla přijít zpráva se školními výsledky a aktuální fotografií dítěte. I naše děti se zapojí do psaní dopisů v anglickém jazyce. Srdečně bychom tímto rádi poděkovali všem, kteří se na projektu podíleli.
 
Rádi bychom v projektu pokračovali i v následujícím období s možným zapojením dalších tříd. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
Golden Spike Chlum 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
Poděkování