1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
SmartClass+ ze školy
SmartClass+ z domova
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Pondělí, 19. února 2018
Svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
P6130115
DSC 0005
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 
Florbal 
 
 Vítězství v Liberci a postup na republikové finále i v kategorii mladších žákyň... Blahopřejeme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Víceboj 
 
 Ve čtvrtek 15. února se konalo na 2. základní škole okresní kolo Zimního víceboje, do kterého naše škola postoupila z okrskového kola, kde se umístila na 2. místě.
Dnešního okresního kola se zúčastnilo 8 škol. Naši školu reprezentovaly dvě bratrské sourozenecké dvojice Pepa a Toník Vinšovi a Kuba a Štěpán Zderadičkovi. Tyto čtyři chlapce doplnily Zuzana Krejčíková, Laura Černíková, Lada Máková a Adéla Erbanová.
Družstvo se oproti okrskovému kolu ještě bodově zlepšilo a tento větší příděl bodů vedl k celkovému vítězství.
Navíc Zuzana Krejčíková a Laura Černíková shodným počtem získaných bodů byly nejlepší ve své kategorii 2. - 3. tříd a Pepa Vinš v kategorii 4. - 5. tříd. Děkujeme za reprezentaci školy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ředitelské volno 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Karneval 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
Florbal 
 
 
29. 1. 2018 proběhla krajská kola florbalového turnaje ČEPS CUP 2018 základních škol – I. stupně. Do obou finálových turnajů se kvalifikovala družstva z naší školy. Dívky bojovaly v hale Sokol Královské Vinohrady, chlapci v hale TJ Tatran Praha. Každého krajského kola se zúčastnilo 12 družstev. Chlapci se po vítězství ve skupině setkali ve finálovém zápase se ZŠ Jesenice, se kterou prohráli 3:7 a obsadili druhé místo. Dívky byly po základních bojích ve své skupině druhé. V semifinále porazily Unhošť 8:0 a ve finále vyhrály na nájezdy 4:3 nad ZŠ Nové Strašecí. Tím dívky postoupily do republikové eliminace.
Oběma družstvům za reprezentaci školy i města Mladá Boleslav děkujeme a dívkám držíme palce do dalších bojů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plzeň 
 
Diplom Diplom
 
 
 
DVOJNÁSOBNÝ ÚSPĚCH 
 
 
Ve čtvrtek 25. 1. 2018 se družstva starších žáků a starších žákyň zúčastnila kvalifikace o Republikové finále Sportovní ligy ZŠ ve florbalu v Plzni. Obě družstva se utkala s vítězi krajských kol Jihočeského a Plzeňského kraje.
V kategorii dívek jsme se nejdříve střetli se ZŠ Chlumčany. Po dobrém začátku a vedení 3:0, jsme na chvíli ztratili koncentraci a nechali soupeře dotáhnout na rozdíl jedné branky (4:3). Potom dívky opět přidaly a konečný stav byl 7:3 pro nás. Druhý zápas se ZŠ Týn nad Vltavou byl jednoznačnou záležitostí a konečné skóre bylo 20:0. Jedinou komplikací byla indispozice naší brankářky po zásahu míčkem do krku. Než se vzpamatovala, hráli jsme asi 3 minuty bez brankáře se šesti hráčkami v poli. I za tohoto stavu dívky navyšovaly skóre a nedovolily soupeřkám vstřelit ani čestný gól.
Chlapci měli pozici daleko těžší. Již samotné skládání sestavy nebylo jednoduché, vzhledem k nemocem, zraněním a termínovou kolizí s hokejovým utkáním. Prvním soupeřem nám byl tým ZŠ Kaplice. Ve vyrovnaném zápase jsme zaslouženě vedli 2.0, ale dvě povedené střely nepokrytých hráčů soupeře v závěru utkání přinesly konečnou remízu 2:2. To znamenalo jediné – vyhrát druhý zápas proti silným Rokycanům a čekat, že Kaplice v závěrečném utkání nevyhraje, anebo bude mít horší skóre než my. Zápas začal ve vysokém tempu a soupeř se bohužel po naší chybě v rozehrávce ujal vedení 1.0. Honza Zoufalý pak vyrovnal a od té doby jsme byli lepší. Nepřibrzdila nás ani dvě vyloučení a vteřinu před koncem po dlouhém výhozu brankáře stanovil Honza Zoufalý konečné skóre na 4:1 pro nás. Když pak Kaplice prohrála s Rokycany 3:6, mohli jsme slavit historický dvojitý postup mezi šest nejlepších škol z ČR. Všem hráčům i hráčkám patří dík za bojovnost a nasazení, s jakým naši školu reprezentovali.
Republikové finále Sportovní ligy ZŠ ve florbalu se uskuteční v Praze na Chodově 19. – 20. 3. 2018.