1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Čtvrtek, 5. května 2016
Svátek slaví Klaudie,
zítra Radoslav
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
exk 1
CIMG4258
Projekty
Aktuálně 
  
 
Olympiáda 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozvánka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Inzerát
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výsledky náboru do sportovní třídy jsou zveřejněny zde a zde. Žáci před červenou čárou obdrželi k vyplnění souhlasy se zařazením žáka do sportovní třídy.
 
Děkujeme všem zájemcům za účast a předvedené výkony.
 
Sport Sport
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V pátek 29. 4. 2016 zažili žáci prvního stupně čarodějnický rej. Dopoledne na hřišti soutěžili, plnili netradiční úkoly spojené s čarodějnickou tématikou nebo si opékali buřtíky. Celou akci pro ně uspořádaly páté třídy, které si zaslouží poděkování za přípravu a realizaci tohoto příjemného čarodějnického dne.
 
Čarodějnice 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ve čtvrtek 21. 4. 2016 se na škole uskutečnilo projektové vyučování zaměřené na ochranu přírody a životního prostředí. Pořádáno bylo při příležitosti Dni Země a realizace školního projektu Zelená bariéra. Projekt spočíval ve výsadbě 160 stromků – tújí podél atletického oválu v sousedství Dukelské ulice a byl spolufinancován z grantového řízení firmy Škoda Auto.
Žáci prvního i druhé stupně si postupně zasadili řadu zeleně v dopoledních hodinách, v odpoledních hodinách pomáhali s výsadbou také rodiče dětí.
Do projektového vyučování se zapojili všichni žáci prostřednictvím vybraných aktivit. Nejmenší se prošli parkem Štěpánka a plnili úkoly s přírodovědnou a ekologickou tématikou, které na stanovištích vysvětlovali a kontrolovali žáci devátého ročníku. Sportovní třídy ze šestky a sedmičky spojily přírodovědnou tématiku se sportem. Během dopoledne oběhly významné a památné stromy Mladé Boleslavi po tzv. Zelené stezce. Následně ve škole zpracovaly o jednotlivých dřevinách informace. Další třídy druhého stupně prošly během dopoledne s předem sepsanými úkoly naučnou stezku Chlum. Osmáci se zase pokusili alespoň částečně uklidit lokalitu kolem říčky Klenice a vysbírat zde nepořádek.
Během celého dne pak mohli rodiče ve škole odevzdat starý papír, oblečení, baterie, vysloužilé elektrospotřebiče, hliník nebo plastová víčka k následné recyklaci.
Děkujeme všem, kteří se do akce Zelená bariéra a její organizace zapojili, poslali dětem odměny nebo si přišli ve svém volnu zasadit strom. Především děkujeme firmě Škoda Auto za financování projektu a firmě Compag Mladá Boleslav za pomoc při samotné realizaci.
 
Více fotografií objevíte na facebooku školy.
 
 
Projekt  
 
Projekt 
 
Projekt 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V úterý 19. 4. 2016 se naši žáci zúčastnili okresního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů - dovednostní soutěže především atletických disciplín. Naše osmičlenné družstvo zvítězilo a zajistilo si postup do dalších bojů. Zabodovali také jednotlivci, kteří se umístili na medailových pozicích. Výsledky zde.
 
OVOV  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 Informace