1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Pondělí, 27. února 2017
Svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Náhodné fotografie
skola v
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 
 
PŘÍJEMNÉ JARNÍ PRÁZDNINY přeje 6.ZŠ. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sběr 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
Ve čtvrtek 23. února 2017 se na 8. ZŠ konalo okresní kolo Zimního víceboje 1. stupně. Naši školu reprezentovali Jakub Ulrich, Tomáš Vrba, Josef Vinš, Adam Uchytil, Helena Heřmanská, Zuzana Paradýsová, Kristýna Méderová a Leona Šimánková. V konkurenci devíti družstev obsadil výběr naší školy 3. místo a vybojoval bronzovou medaili. Navíc Adam Uchytil se mezi jednotlivci umístil na prvním místě, Kristýna Méderová na druhém místě a Josef Vinš na místě třetím.

Víceboj Víceboj
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ve čtvrtek 23. 2. 2017 se odpoledne utkaly tři desátky dětí z prvního stupně v recitaci. Slyšeli jsme mnoho veselých básniček, výkony recitátorů byly na vysoké úrovni. Porota měla při výběru těch nejlepších těžký úkol. Vítězům přejeme úspěch i v okresním kole.
 
I. kategorie - 1. Lillian Albrecht, 2. Veronika Králíková, 3. Alena Kubrová a Aneta Devátá
II. kategorie - 1. Sofie Anna Janebová, 2. Lukáš Hamáček a Emma Babáková, 3. Zuzana Paradýsová a Michaela Šindlerová
 
RecitaceRecitace
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V úterý 21. 2. 2017 se na Gymnáziu Dr. J. Pekaře v Mladé Boleslavi konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovalo 6 žáků ve třech kategoriích. Ondřej Hůlka z 6.B zvítězil v kategorii A a postupuje do krajského kola, které proběhne 22. března v Benešově. Gratulujeme a budeme držet palce.
 
Ondřej Hůlka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
 
Golden Spike Chlum 
 
 
V náročných extrémních podmínkách se v úterý 31. 1. 2017 uskutečnil již 5. ročník školního závodu Golden Spike Chlum. Na krásné zasněžené trati, avšak při nevlídném počasí soupeřila stovka závodníku z řad žáků druhého stupně. V cíli je podpořil tradiční patron závodu, první náměstek mladoboleslavského primátora Jiří Bouška, na dálku závod sledoval a naše žáky pozdravil olympionik Lukáš Melich, který se bohužel nemohl ze zdravotních důvodů osobně zúčastnit. Závod také absolvovala skupinka žáků ze slovenské partnerské školy z Pezinku. Na pomyslném nejvyšším stupni stanuli Veronika Habová, Matouš Vrabec, Adéla Čadová a Jakub David. Všem vítězům blahopřejeme a ostatním žákům a žákyním děkujeme za účast a za odhodlání vydat své veškeré síly v tomto těžkém závodě. Na závěr akce se žáci na Chlumu zahřáli horkým čajem, obdrželi i svůj výpis pololetního vysvědčení a vydali se relaxovat do plaveckého bazénu nebo sportovat do nové haly.

Celý závod sledovala i kamera České televize, která přinesla reportáž na ČT sport.

Výsledky jsou uvedeny na sportchallenge.cz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Zápis
 
Zápis na naší škole se skládá z motivační i formální části. Bližší informace k zápisu jsou uvedeny zde. Prosím, věnujte pozornost změně týkající se odkladu školní docházky. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skřítek 
 
Hledání skřítka Šesťáčka je již tradiční povánoční akcí na naší škole. Ve středu 8. 2. 2017 tu bylo pro děti připraveno několik úkolů, ve kterých si předškoláci nebo naši nejmenší vyzkoušeli své znalosti a dovednosti. Na závěr se každé z dětí osobně seznámilo se skřítkem Šesťáčkem, který jim také předal odměnu za úspěšné splnění všech úkolů.
 
 
 
  
 

 
 
 
 
 
 Volné místo 
 
   

 
 
 
 
 
 
   
Poděkování