1 2 3 4 5 6 7
Kontaktní údaje
Základní škola a Mateřská škola
Mladá Boleslav
Jilemnického 1152,
293 01 Mladá Boleslav
Telefon: +420 326 201 911
Fax: +420 326 321 372
E-mail:
Web: http://www.6zsmb.cz
IČ: 75 034 034
SmartClass+ ze školy
SmartClass+ z domova
Partnerská škola
ZŠ Kupeckého
Přihlášení pro učitele
Uživatel:
Heslo:

Datum a svátek
Úterý, 23. října 2018
Svátek slaví Teodor,
zítra Nina
Předpověď počasí

Předpověď z webu METEOPRESS.
Projekty
Aktuálně
 
 
 
 Vážení rodiče a žáci,
školní jídelna začne od 1. 11. 2018 nabízet pro žáky školy dopolední svačiny. V případě zájmu je nutné svačinu objednat prostřednictvím objednávkového systému (na rozdíl od oběda, který je přihlášeným navolen automaticky). Odhlášení svačin je na stejném principu jako při odhlašování oběda. Cena svačiny je 17,- Kč. Platba bude možná hotově nebo sporožirem (strhávat se bude případně zpětně). Složení bude zřejmé při průběžném zveřejňování jídelníčku (jako svačina ZŠ). Svačina bude pro přihlášené k dispozici během velké přestávky v jídelně školy (od 9.40 hod.), zatím bez nutnosti použití čipu.
Přejeme dobrou chuť.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Úspěchy 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čtyřboj 
 
 
 
Diplom 
 
 
Vynikajícího úspěchu se podařilo dosáhnout družstvu starších žáků na Finále poháru v atletickém čtyřboji. Na Republikovém finále v Opavě se družstvu ve složení Martin Hojný, Matěj Křováček, Honza Hofman, Matouš Vrabec a David Kožíšek, podařilo vybojovat stříbrné medaile za vynikající 2. místo. Soutěž byla nesmírně vyrovnaná a rozhodovala se až v závěrečné disciplíně – běhu na 1000 metrů. Tam si závodníci museli sáhnout až na dno sil. Pokud jsme chtěli uspět, museli se všichni kluci v závodě pohybovat na hranici svých osobních rekordů. Nakonec si někteří vytvořili svá nová maxima. Výborný výkon podali už na úvodní šedesátce (Křováček 7,64 s. a Kožíšek 7,90 s.), ve vrhu koulí Matěj Křováček bodoval s 13,74 m, ve skoku vysokém Honza Hofman skočil 162 cm a v běhu na 1000 metrů zaběhl Martin Hojný 2:56.17. Celkově družstvo v součtu překonalo o šest bodů magickou hranici 8000. Chlapcům gratulujeme a doufáme, že se jim bude dařit i nadále.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal 
 
 
Družstvo naší školy se ve středu 10. 10. 2018 zúčastnilo okresního kola O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE ve florbalu smíšených družstev prvního stupně, které proběhlo na nové sportovní hale. V konkurenci pěti družstev naše družstvo obsadilo bronzovou příčku. Gratulujeme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Přespolní běh
 
 
Přespolní běh - krajské finále Kutná Hora 9. 10. 2018. Bez medailí jsme nepřijeli. Nejmladší dívky - 2. místo, nejmladší chlapci 1. místo, mladší dívky 1. místo, starší chlapci 3. místo. Blahopřejeme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podzim 
 
 V neděli 7. 10. 2018 se na Štěpánce konalo PODZIMNÍ PUTOVÁNÍ ZA ZVÍŘÁTKY. Školní akce pro naše nejmenší se nesla ve znamení různých soutěžních úkolů a procházky podzimním parkem. Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávené nedělní odpoledne a pedagogickému sboru prvního stupně za přípravu této akce. Těšíme se na další společná setkání.
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
Na základě předběžného zájmu o účast na školním zájezdu do Velké Británie bylo rozhodnuto, že se zájezd uskuteční a bude nabídnut pouze žákům osmého a devátého ročníku.
Informace o způsobu závazného přihlášení budou zákonným zástupcům předány prostřednictvím elektronické žákovské knížky. 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
Na základě rozhodnutí ředitele školy po projednání ve školním parlamentu je možné opět žádat o tzv. VIP kartičky pro předbíhače. Připomínáme, že jsou vydávány dojíždějícím žákům, aby mohli stihnout svůj spoj bez nutnosti čekání delší dobu na další.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K dispozici v sekci DOKUMENTY je aktualizovaný manuál pro práci s elektronickou žákovskou knížkou. EŽK poskytuje detailní přehled o průběhu a výsledcích vzdělávání žáka na naší škole. Neposkytuje jen přehled o klasifikaci, ale také informuje o absenci žáka, probíhaném učivu (pomocí náhledu do třídní knihy), školních akcích, mimořádnostech apod. Nedílnou součástí je komunikační systém (KOMENS) – jeden z prostředků komunikace mezi školou a rodiči nebo žáky. Pomocí něho je omlouvána též absence dle pravidel školního řádu.